Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kinder csokin, már kiskorom...

A kinder csokin, már kiskorom óta egy fiú látható. Hogy néz ki most vajon?

Figyelt kérdés
Itt egy kép, ha valaki nem emlékezne rá: [link]
2011. dec. 20. 13:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Amugy en se enyire eltero gyerekre gondoltam,csak mondjuk pciit sotetebb haj, bor nem,vagy ha nem is haj,arcberendezes! Es mar maradnak is az eredeti arculatlan, csak igy annyira hasonloak..picit masabb arc feltunobb lenne,nem sotetebb,nem deli tipus,csak "mas". De lehet ez csak az en velemenyem. Oh,van mas is? Nem is tudtam,most rakeresek.D:
2011. dec. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Amugy az elso srac nem rokona veletlen Hasselhoff,de most tenyleg?:D Tudjatok,protekcio.::D
2011. dec. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 szamóca.. ***** válasza:

ugye hogy hasonlít rá?:D jólvan akkor nem csak én látom...

nem szoktak nagyokat változtatni, legalábbis nem hirtelen. ez minden termékre jellemző, pl lassan kialakul olyan színtípus is hogy "cocacolapiros" :D


meg a néger kisráchoz tenném még hozzá, hogy akkor volt egy cosmó féle arc, mikor olyan nagy kampány volt hogy ki legyen az utód, akkor piacra dobtak egy csomófélét.

2011. dec. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

[link]


Na, ez durva, mi az a zold trutyi?:D Amugy van oregemberesbe is, ilyen,canabissal,de hol lehet a kislanyosat megnezni? Azt sehol se talaltam,valaki dobhatna egy linket.

2011. dec. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Neger kissracot nem lattam,szerintem o felnott, akkor azt is linkelhetnetek,itt a papis: [link]
2011. dec. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 szamóca.. ***** válasza:

[link]

ez az amikor az új arcot keresték...

a limitált szériásról én se találok képet, csak írták az egyik odlalon hogy hatalmas megdöbbenést váltott ki hogy nem a megszokott srác van:D

2011. dec. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 szamóca.. ***** válasza:
2011. dec. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!