Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem lenne nagyon ciki? (több...

Nem lenne nagyon ciki? (több lent)

Figyelt kérdés
Jól beszélem az amerikai angolt, jó a nyelvérzékem is, de van egy kicsi akcentusom, de nem súlyos, csak valahogy hallatszik rajta, hogy nem az anyanyelvem. Az a gond, hogy fel szeretnék tenni youtube-ra egy haj-tutorial videót, amiben beszélek is angolul. Nem lenne nagyon égő? (azért szeretném angolul, mer azt többen értik, mintha magyarul beszélnék).
2011. dec. 20. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Áhh, VÉGRE VALAKI, akinek eszébe jutott ez az egyértelmű, kézenfekvő ötlet. Külföldiek minden további nélkül igenis ANGOLUL csinálják a videóikat, így elég népszerűek vannak közöttük, csak a hülye magyarok nem képesek ugye belátni... El nem tudtam volna képzelni, hogy olvasok egy magyartól ilyesmit, őszintén meglepett. Na jó, persze, hogy van ilyen, de szerintem igen keveseknek jut az eszébe...


Tehát, igen, csinálj jó videókat, akkor teljesen mindegy lesz nekik, hogy kicsit érződik, hogy nem az anyanyelved, persze törekedj, hogy jól beszélj. Sok szerencsét/jó szórakozást :)

2011. dec. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg a legelején be is mondhatod,hogy sorry,de nem az anyanyelved,de azért jól beszéled,és ezért gondoltál egyet arra,hogy belevágsz.Ha gondolod,én szívesen megfeliratozom és akár le is szinkronizálom neked.Tolmács-szakfordító vagyok,szinkronokat is,feliratozást is csináltam már.
2011. dec. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Második: El tudnád mondani, hogyan kell feliratot csinálni? Milyen program kell hozzá?
2011. dec. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hú, köszi, most már magabiztosabb vagyok :D És igen, törekedni fogok arra, hogy jól beszéljek, de majd meglátjuk hogy sikerül, szerintem jó lesz :)
2011. dec. 20. 22:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki és nem is kell mentegetőznöd érte. Legyél rá büszke, hogy tudsz angolul!
2011. dec. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
linkeld majd be ide a videot légyszi :D érdekelne :D
2011. dec. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Oké, a videót be fogom linkelni, de leghamarabb Januárra lesz kész, mert most itt vannak az ünnepek, meg minden.

Köszi a válaszokat :)

2011. dec. 21. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!