Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kérjek karácsonyra?...

Mit kérjek karácsonyra? Nagyon kellene a segítség.

Figyelt kérdés

Telefonok kilőve. Sminkcuccok, egyéb szirszarok kilőve. Játékok kilőve. Ruháim vannak, úgyhogy ruhák kilőve. Könyvem van, tehát tudok mit olvasni. :D

Szerintetek mit kérjek? Holnap délelőttig van időm eldönteni. Sok ehhez kapcsolatos kérdést elolvastam, de sehol nem találtam olyat ami igazán tetszene. Most egy Samsung PL120 "Önképezőgépen" gondolkozom, szerintetek megéri?


11/L


2011. dec. 21. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Fényképezőgépet, órát, ékszert.
2011. dec. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

na ez pont az az eset amikor nincs is szükséged semmire de muszályból kérsz valamit.

mond meg szüleidnek hogy lepjenek meg valami aprósággal és kész.

én is mindig ezt kérem és tök jó érzés amikor bontom ki az ajándékot hogy mi lehet az nem pedig egy általam választott ajándék.

2011. dec. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a szüleimnek sok dolguk van, és szerintem nekik is egyszerűbb lenne, ha nem nekik kellene most agyalni az ajándékomon. Mit gondoltok: a Samsung PL120 jó fényképezőgép lenne?
2011. dec. 21. 16:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérj egy számítógépet, aztán add fel postán az én címemre, ha akrod, megadpm provátban.xD
2011. dec. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Aha xD
2011. dec. 21. 16:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen...azt kell, hogy mondjam az a fényképezőgép nagyon jó!

Sőt én nagyon örülnék neki! :-)

ÉN szerintem kérd azt! Kellemes ünnepeket! :D

2011. dec. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nehogy már ők költsék el a pénzedet. :) Főleg olyasmire... :D
2011. dec. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem a fényképezőgép nem jó.kérj egy KISÁLLATOT.

nekem van 2 papagájom meg 1 patkányom.mindegyik tündéri

2012. dec. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!