Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az miért éri meg valakinek,...

Az miért éri meg valakinek, hogy egy filmhez feliratot csináljon, és mások megtudják nézni feliratosan? Pedig egy csomó ideig tart.

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert ha ő ezt ingyen megcsinálja, akkor másokat is arra ösztönöz, hogy csináljanak ingyen feliratot, esetleg olyat is, ami őt érdekli.
2011. dec. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akkor egyszerűbb lenne, ha ahhoz a filmhez csinálnának, amik saját maguk akarnak megnézni...:D Persze ezt nem azért mondom, hogy ne csináljanak, mert hálás vagyok nekik..:)
2011. dec. 21. 18:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Van akinek ez amolyan hobbi/szórakozás. Másfelől nyelvtanuláshoz is jó gyakorlás.
2011. dec. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert sok ember önzetlen, és szeret mindenki boldogulására tevékenykedni. Enélkül nem lenne Linux, nem lenne Wikipedia, nem lenne ez az oldal. Sőt, a szociológusok szerint az altruizmus alapvető társadalomformáló tényező, tehát valszeg még mindig magányosan kóborolnánk a dzsungelben, gyengébb állatokra vagy éppen egymásra vadászva.
2012. jan. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oké.. szal akkor gyakorlatilag én is önző vagyok? mert wikipedián sem szoktam írni, csak rákeresni valamire, meg új oldalakat sem szoktam létrehozni meg ilyesmi.. bár itt gyakkérdéseken szoktam válaszolni más kérdésére, szal akkor mondjuk csak 50%ban vagyok az...:P
2012. jan. 15. 12:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem neveznélek önzőnek, ez azért bonyolultabb. Először mindenki a saját igényeit próbálja kielégíteni, majd ahogy halad felfelé a Maslow-piramison, úgy jut egyre több energiája másokon segíteni.
2012. jan. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké, akkor megnyugodtam...:D
2012. jan. 15. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!