Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Skinhead-ek körében mit...

Skinhead-ek körében mit jelent az oi?

Figyelt kérdés
ha jol tom a punk-ok is nyomják, de nem utálják egymást a punkok és a skinek? lécci segítsetek
2011. dec. 21. 18:24
 1/4 anonim válasza:

Csatakiáltás, összetartás

Ja az oi punkok...azokat valamennyire el is fogadom. De azok 98%-a is csak divatból az

2011. dec. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kérdezzd meg tőlük.
2012. márc. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az OI! az első válaszolóval egyet értve kelta eredetű de mi Skinheadek is használjuk. A skinheadek és a punkok már rég óta nem barátkoznak úgymond mivel vannak skinheadek akik a rasszizmust tartják szem előtt(pl.én) és vannak akik a baloldaliak vagy szélsőbaloldaliak (pl. S.H.A.R.P.). SHARP-ok is punkok voltak de különváltak tőlük és skinhead vonásokkal (kopasz fej, fűzős csizma stb)felázzadtak a rasszizmus ellen és ők így a kommunista elveket követik. Én már csak tudom 30 éve jártas vagyok a dologba :D nem tudom hogy ezzel segítettem-e neked... ha van még valami kérdésed fordulj hozzám bizalommal.
2012. szept. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Utolsó te tévedsz! :) 30 éves tudásod nem pontos. SHARP politika mentes elvileg, de mivel rasszizmus ellen vannak nem teljesen politika mentesek! De a komcsi elvekhez nincs közük. Ők a Redskinheadek akik komcsik!


Sharp skinhead voltam!

2013. aug. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!