Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pozitív gondolkodás, életszeml...

Pozitív gondolkodás, életszemlélet, "A Titok". Tényleg van benne valami?

Figyelt kérdés

Elkezdtem így élni a mindennapjaimat. :D

A mai napon pl. bár semmi oka nem lett volna, mert nem volt beteg, de én azt mondogattam, hogy nem lesz a tanárunk iskolában. Tehát nem azt, hogy "de jó lenne, ha nem lenne", hanem "nem lesz a tanárunk". Mondogattam, mondogattam, és jött is a hír, hogy nincs iskolában... Tényleg van ebben valami?:D


2011. dec. 21. 19:12
 1/4 anonim válasza:
49%

Ez csak véletlen pont nem volt bent a tanárod, ugyan gondolj bele, ha ez valóban 100%-ban müködne semmiért se kéne küzdenünk, mindenki csak arra gondolna 20 millió forint lesz a táskámban 20 perc múlva és minden meg van oldva.

Persze van benne valami, de ezt NEM SZABAD készpénznek venni, ez csupán csak egy szemléletet mutat be, hogyan éld másképp az életed, és legyél pozitív, és akkor eléred a célod.

Az egész azon alapszik hogy állandó pozitívságot sugárzol és ezáltal valóban jó dolgok fognak veled történni.

Ajánlom neked az agykontroll elsajátítását, mert ez a valódi titok a jó élethez.

Egyébként meg akik azt hiszi ez működik hajlamos csak bele látni, minden pozitív dolgot a titok hatásának tulajdonít.

Fontos tudni, nem elég csupán CSAK gondolni rá, tenni is kell érte, nem ülhetsz a fenekeden várva majd egyszer csak betoppan valaki 10 millióval.

Szóval részben nem hülyeség, de tenni kell a dolgokért hogy valóban a tiéd legyen mind, és kell egy adag szerencse.

2011. dec. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erről egy vicc jutott eszembe:


Egy ember mindig azért imádkozott, hogy megnyerje a lottó ötöst. Ám soha nem nyerte meg. Mikor idős lett és meghalt, fölkerült Istenhez, akinek ezt mondta: "Minden nap imádkoztam, hogy nyerjek a lottón, miért nem segítettél rajtam?" Mire Isten azt felelte: "Mert sose vettél lottószelvényt!" Tanulság: A szemléleted/hited nem elég a céljaid eléréséhez, tenned is kell érte.

2011. dec. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké, ez evidens, de végülis a kérdés lényege az, hogy a pozitív gondolkodás mégiscsak segíthet elérni a céljainkat, mert ha hiszünk benne, akkor inkább tudunk tenni is érte, mintha pesszimisták vagyunk.
2011. dec. 22. 00:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, a pozitív hozzáállás a dolgokhoz, a pozitív kisugárzás az eredményeinken is meglátszik.
2011. dec. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!