Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tescoban lehet kapni maketteket?

Tescoban lehet kapni maketteket?

Figyelt kérdés

2011. dec. 21. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem találkoztam még vele. Nzz körül a neten, biztos találsz megfelelő, közeledben lévő üzletet. Karácsonyi ajándék lenne? Ha igen, kissé későn jut eszedbe :)
2011. dec. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Talán a gyerek osztályon talán van egykettő,de azok annyira nem olcsók! :)

Makettet akarsz?

Tudok segíteni!

[link]

Ügyes vagy akkor bármit le tudsz tölteni ilyen makettban és nem kerül sokba sem és jóval több idő kell hozzá mint egy modellhez,ha van kérdésed írj csak nyugodtan!

Üdv!

2011. dec. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen karácsonyra lenne :) Müllerbe láttam komolyabbakat 8-ért ha remélem egy tescoba is lesz hasonló:)
2011. dec. 22. 10:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Számolj azzal hogy nem biztos hogy lessz a tescóban!

De vannak makett boltok úgymond reális áron árulnak,az az igazság hogy olyan nincs hogy olcsóbb vagy drágább,max ha kisméretű makettet veszel akkor már 2000ft környékétől mennek az árak felfelé!

ez az oldal talán segíthet amit linkelek!

Üdv!

[link]

2011. dec. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mármint repülőgép-makett-re godolsz? A Budaörs Tesco-ban láttam egy párat a játékok között, de itt nem nagy a válszték, és árban is hasonló > mint köv. mondat. Ha komoly választékot szeretnél, érdemes ilyen makett-shop-ba menni, a Bajcsy-Zsilinszky úton van 1 szembe a metrómegállóval (M: Bajcsy-Zsilinszky út). Vagy a Westend alagsorában is van egy játékbolt, ott is láttam jó párat.
2011. dec. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!