Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol, hogyan szeretsz a legjobb...

Hol, hogyan szeretsz a legjobban gondolkodni?

Figyelt kérdés
Én iskola után a WC-n ülve:D lehet kinevetni de nekem az egy olyan nyugodt hely ahol bármiről el tudok gondolkodni:D
2009. máj. 19. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én buszon, vonaton, meg este, elalvás előtt. Sokkal jobb, ha közben szól valamilyen zene, amit szeretek. A lényeg, hogy ne szóljanak hozzám, mert akkor kiábrándítanak. xD Így szoktam álmodozni is! :D
2009. máj. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Húha...Én nem álmodozó vagyok... Wc-n, szobámban, órákon, buszon, sétálgatva...:)

17/L

2009. máj. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Mosogatás közben, és elalvás előtt....:)
2009. máj. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
biciklizés közben (észre sem veszem és 20 kört megyek a tó körül :D), parkban üldögélve, sétálás közben, mosogatás közben, meg hasonló "helyeken". Wc is gondolkodok, este elalvás elött kb. 1 órát álmodozok :)
2009. aug. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Buszon, akkor amikor minden nap utazok az egyetemig s vissza kb 1 h
2009. aug. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bicikli és wc:)
2009. aug. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én motorra ülök és kimegyek a határba ahol nincs forgalom és csönd van. Órákig el tudok lenni:D
2009. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!