Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket érdekel a Hardstyle...

Titeket érdekel a Hardstyle (tánc)?

Figyelt kérdés

Pl: shuffle, jumstyle

én néztem a napokban a neten és megtetszett nekem nagyon a tecktonik, a jumpstyle meg a shuffle is jó..., de nekem legjobban a shuffle meg a jumstyle keltette fel az érdeklődésemet:D

Titeket is érdekel ez a dolog? Én szivesen megtanulnék ilyen stílusban táncolni, de nem tudom,hogy magyaro.-n van olyan hely ahol van erre lehetőség vagy tudtok jó tanulási lehetőségeket erre?..esetleg van aki már mélyebben is beleásta magát ebbe?:D

Előre is köszi a válaszokat:) tippek, linkek is jöhetnek:D

(És nem ide tartozik, de kellemes ünnepeket mindenkinek^^:):D)



2011. dec. 23. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
engem annyira nem érdekel, bejönnek a gagyik amit mindenki tol, bár lehet sztárlennék bulihelyen ha elkezdenék valami ilyet XD kösz a jókívánságokat
2011. dec. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát egy pár percig érdekes de aztán unalmas,mind ugyan úgy ugrál mint a bakkecske,kb 10 perces betanulás után te is úgy ugrálhatsz
2011. dec. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát a shuffler képzés hosszu honapok munkája ha jól akkarod hogy kinézzen ,hosszu fáradságos gyakorlás de ne add fell gyakorolj sokkat és ugy jó lesz, nézd magad tükkörbe! :)

http://www.youtube.com/watch?v=0IYK0hG4bJk

2012. máj. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én shufflet és a jumpstyle-t nyomom másfél éve :D még mindig nem unom...
2012. jún. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 H* válasza:
Nem tudok olyan helyről ahol tanítanák..én is nagyon szívesen megtanulnám, de sztem netről elég nehéz...próbálkoztam velük, és nem unalmas, csak kitartás kell hozzá.
2012. nov. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 fenui válasza:
Nos, jómagam több modern, szabad stílust táncolok: tecktonikot, DnB-t, shuffle-t, néhaaaa jumpstyle-t, hiphop liquidet. a legfontosabb az, hogy az alapok elsajátítása után nézz körül a nagyvilágban, less el olyan lépést, ami tetszik, és ha van ötleted, azt dolgozd ki, és rakd bele a táncodba! ehhez az kell, hogy ne gépiesen végezd a mozgást, hanem irányítani kell bizonyos szinten, persze az alapot nagyon jól be kell gyakorolni hogy menjen és jól nézzen ki. partyhelyen el lehet sütni, de eddig elég vegyes a tapasztalatom, volt ahol észre se vettek vagy még rosszabb, úgy néztek rám, mint aki megőrült :/ de volt olyan is, hogy egy családiasabb bulin eltoltam egy hosszabb shuffle-szólót, és körbetapsoltak, az egyik öreg bácsika pedig meghívott egy sörre :D de a fontos az, hogy semmi ne vegye el a kedved tőle, és ne félj kiállni! rám is mindig rámszól barátnőm-édesanyám, ha utcán vagy boltban, vagy megállóban elkezdek táncolni :D és a legfontosabb: ÉLVEZD AMIT CSINÁLSZ! :D peace :D
2013. jan. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!