Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy pasi szerelmet valott...

Egy pasi szerelmet valott nekem részegen, nem hittem h komolyan gondolja mivelt volt benne jócskán. Azonban másnap megkérdeztem tőle h emlészik e valamire és azt mondta h mindenre (mosolygott). Hogyan lépjek most?

Figyelt kérdés
Én is szeretem!Azt akarom h tudja énis így érzek iránta. Legszívesebben lesmárolnám! Mit tegyek?
2009. máj. 19. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tedd azt! :)

Elvégre az emebr akkor a legőszintébb, ha részeg :P

2009. máj. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%
Amikor olvastam a kérdésedet,az első,ami beugrott az volt,hogy miért kell neked egy részeg pasi?Oké,tegyük fel,hogy nem alkoholista,nos akkor két válasz lehetséges:1.azért mosolygott,mert emlékszik,2.mert nem emlékszik.Ha nagyon akarod a pasit,akkor kérdezd meg tőle,akar-e komoly kapcsolatot veled?Én tisztáznám mindenképp!Csakhogy ne ábrándozz hiába,ha netán mégse..
2009. máj. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!