Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félek a kutyáktól, van valami...

Félek a kutyáktól, van valami jó tanácsotok arra hogy ezt hogy lehetne megszüntetni?

Figyelt kérdés

azért félek tőlük ,mert az egyik ismerősünk kutyájával jóban

voltunk, és amikor eljött hozzánk az egyik unokatestvérünk,

és ők meg átjöttek a kutyával, nem volt pórázon és megugatta az unokatestvérünket,én meg ott áltam mellette

és olyan volt mintha rám is ugatott volna.(volt már rá példa

hogy hasonlóan viselkedett).


2009. máj. 19. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
"Kutyaharapást szőrivel:)" Szerezz be egy kölyköt, és neveld fel!
2009. máj. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Előre is köszi a válaszokat! valaki volt már ilyen helyzetbe mint én? légyszi írjátok le hogyha igen,akkor hogy történt és hogy sikerült megszabadulni a félelemtől?
2009. máj. 19. 20:00
 3/11 anonim ***** válasza:

Gázspray.


Ha nálad van, akkor maga a tudat, hogy így erősebb vagy a kutyánál, szerintem legyőzi a félelmet.


De persze minden bizonnyal az első válaszoló sokk-terápia javaslata jobb.

2009. máj. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! még arra lennék kíváncsi, hogy mit tegyek ha mondjuk 10 percet kell egy kutyával egy légtérbe lenni,és nincs pórázon?
2009. máj. 19. 20:05
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is félek a kutyáktól. Egyszer oviban utcai séta volt a környéken és elhaladtunk egy nyitott kapu előtt és pont amikor én a kapu elé értem egy hatalmas bernáthegyi kutya ugrott rám, szinte a semmiből. Mai napig tartok a kutyáktól pedig ennek már 8 éve.:S
2009. máj. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

Régeben én is kicsit tartottam tőlök.Leginkább azért mert még kiskoromban szaladtam egy kutya elől és rám ugrott,akora volt mint én.(most 14 vagyok)MAjd késöbb lett kutyám akit családtagként szeretek egyáltalán nem félek tőle,és ezáltal másszemszögből nézek rájuk.Szóval ez egy jó megoldás,kutya a házhoz:D


Ha alapjába véve aranyos,nyugodt kutya akkor valószínűleg valami rosszat,barátságtalant érzett,és azért ugatott.

2009. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az unokatestvérünk megijedt tőle.
2009. máj. 19. 20:24
 8/11 anonim válasza:

EFT az az érzelmi felszabadulás technika, itt a honlapja:

www.emotionalfreedom.net

teljesen magyar nyelvű ez a honlap....

2009. máj. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segitéget!
2009. máj. 19. 21:13
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 20:56-os válaszírónak, kipróbáltam a módszert,és egy kicsit már jobban érzem magam,csak olyan rossz ahol kutya van, nekem görcsbe rándul a gyomrom.
2009. máj. 19. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!