Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány óráig bírja ki egy betét...

Hány óráig bírja ki egy betét és tampon együtt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 15:20
 1/5 anonim válasza:

Ez attól függ hogy milyen erős a menstruációd, és hogy milyen tampont használsz.

Gondolom, még nagyon kezdő lehetsz, így egy mini tampont javasolnék neked. Ez biztos bírni fogja 1-2-3 órát, és mellé tehetsz betétet, hogy ne legyen gond. Ebből órát nem nagyon tudok mondani, mert én nem használok, de szerintem 2-3 órát biztos kibír.

Ha az érdekel, hogy nekem mennyi ideig bírja, akkor tessék:

Általában normál tampont használok, ez erősebb napokon 2-3, talán 4 órát bír. Ha ilyenkor supert használok, akkor 4-5 óránként cserélem, mert nem szeretném ha sokat van bent.

A gyengébb napokon is olyan 4-5 óránként cserélem a normál méretű tampont (hogy ne legyen sokat bent). Pedig bírná még tovább. Kisebbet viszont nem merek használni, hogy nehogy meglepetés érjen.

Remélem, elég kimerítő volt a válaszom.

2011. dec. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.:) 5 óráig nem tudok eljutni mosdóba, addig kéne bírni neki.
2011. dec. 25. 15:46
 3/5 anonim válasza:
Szerintem ennyit még kibír.
2011. dec. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Első voltam :)
2011. dec. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kibírja, ha pedig teszel mellé betétet, akkor pláne. de ha sokáig bent van,akk utána fordíts sok időt az intim higiéniádra. ajánlom, h fürdéskor használj intim mosakodógélt, az nem csíp és helyreteszi a ph értéked.
2012. jan. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!