Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire engedheti meg manapsá...

Mennyire engedheti meg manapság az ember magának, hogy optimista legyen?

Figyelt kérdés
Most veszítettem el mindent... minden, amiben eddig hittem, most már hihetetlen. Van értelme bízni a jövőben, abban, hogy egyszer minden olyan lesz, mint régen, amikor még boldog voltam? Mások azt mondják, álomvilágban élek...én eddig hittem a "mesékben", már nem is tudom...
2009. máj. 20. 01:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétabban is leírhatnád, hogy mi történt mert így nem világos.


Én se tudom, hogy bízzak-e még vagy inkább ne, mert úgyis csak újból csalódnék... most már csak kicsit reménykedem :)

Igazából eddig mindig csak dupla olyan rossz lett minden, de most nagyon remélem, hogy nem így lesz különben tényleg ennyi volt az életem...

2009. máj. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen!Van értelme bízni benne mert hidd el még jobb is lesz mint akkor volt.De ha teheted akkor inkább cselekedj az a legbiztosabb.Fő az optimizmus.
2009. máj. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Tudod, jobb annak aki álomvilágban él, mint annak, aki a szornyu valóságban... Aki az álomvilágban él, annak az élete is tényleg álom lesz, ha ki tud tartani a saját magának szánt igéretei és álmai mellett.. én csak azt tudom neked mondani, hogy SOHA NE ADD FEL, akármi is torténik!!

Es hogy a kérdésedre is válaszoljak: Az ember megengetheti magának, hogy optimista, és boldog legyen! Es hogy mennyire? Amennyire saját maga úgy érzi, hogy boldog akar lenni!

Ja, és még valami! Ne torodj azzal, hogy mások mit mondanak, csak azzal, hogy Te mit akarsz, hiszen ez a te életed, s egyet kaptál belole, amit maximálisan ki kell használni! Elj az álmaidnak!

Sok szerencsét :)



Princess

2009. máj. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is padlót fogtam,de mit gondolsz mi maradna,ha már bizakodni se bizakodhatnál?Ha nem reménykednél,hogy jobb lesz a jövő?

Amíg remélsz és optimista vagy,addig töröd is magad és teszed egyik lábad a másik után,hogy előbbre juss és jobb legyen.

Én a jelen helyzetben csak azt engedhetem meg magamnak,hogy optimista legyek,mert másom már nincs.Ilyenkor a peszzimizmus a luxus.

2009. máj. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!