Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet hogy évekig...

Szerintetek lehet hogy évekig barátnők leszünk? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány Németországban lakik annyi idős mint én (13/L) és már kb 2 hónapja minden nap chatelünk facebookon meg már csomagot is küldtünk egymásnak meg tervezzük, hogy csinálunk egy közös nyaralást.

Szerintetek ez komoly dolog vagy csak unalomból ír minden nap? (bocsi ha hibásan írtam)


2011. dec. 25. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Jajj de aranyosak vagytok :)).Nem hiszem hogy küldött volna csomagot neked ha csak unalomból írna.Ha továbbra is veszitek a fáradtságot és tartjátok a kapcsolatot biztos hogy barátnők maradtok még egy jó ideig.:)
2011. dec. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2011. dec. 26. 09:32
 3/4 anonim ***** válasza:

ez tutinak tűnik.

Én 2 éve taliztam egy ari orosz sráccal egy versenyen és azóta is beszélgetük az elmúlt két nyarat is közös társaságba töltöttük (az most mind1 hol,strandos helyen,ahol a verseny is volt)

szóval szerintem van rá esély,hogy jó barátok leszetek még sokáig


16/L

2011. dec. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. dec. 27. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!