Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc zenétek és...

Mi a kedvenc zenétek és miért? Milyen zenei műfajt részesítetek előnyben?

Figyelt kérdés

Én az Adept, Dead By April és BOTDF-ért rajongok. Az Adept azért jó mert metalcore és az "ÉNEKES" ugyebár öm... nem tudom hogy mondják szakmailag...én csak ordításnak vagy screammelésnek esetleg hörgésnek nevezem...szeretem a "SCREAMMELÉST" ha már én nem ordíthatok. És mellesleg a bennem felkavarodott érzéseket fejti ki. BOTDF... aranyoooos :D habár nem tudom mit eszek a szövegükön de imádom. :)

Dead By April...az énekes hangja nem rossz. Az a zenei műfaj amelyben játszanak bejön nekem... a hangszerek és a szöveg összhatása betalált nálam ;)

Zenei műfajok: metalcore, rock, gothic metal, aletrnatív rock/metal. :)

Jaaj és a The Grenma... IMÁDOM A SRÁC HANGJÁT :D ÉS A SZÖVEGEK NAAAGYOON JÓÓÓK *-* ^w^ főleg a reggelizz ne háborúzz xD


2011. dec. 25. 23:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem a kedvenc zeném Selena Gomez egyik száma a love you like a love song *-* egyszerűen imádom :D

különösebb oka nincs, csak az,h 1000-szer meghallgatnám,de nem unom meg soha :D

2011. dec. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Azokat amiket leírtál pont szinte egyáltalán nem hallgatom. De majdnem minden műfajban találok olyan számokat amik tetszenek, úgyhogy kifejezett kedvencem nincs.
2011. dec. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hard rock, heavy metal legfőképp.

Nem vagyok egy mai csirke a 80-as évekbeli rockzenekarok jók voltak.

Kiss, Def Leppard, Scorpions, Metallica, Whitesnake,Iron Maiden, Lita Ford, Ozzy, Doro Pesch, Queen, Mötley Crüe, The Cult ami kissé elvont, aztán még ott a Clash is.

De az abszolú nagy kedvenc a rockoperába illő Meat Loaf.

Nem tudom mennyire jönne be mert eléggé távol áll a többiektől, de a Bat out of hell-t mindenkinek meg kell hallgatnia legalább egyszer az életben mert bitang nagy dal évekig tanyázott a listákon.

Na ez volt rég. A maiak már annyira nem jönnek be valahogy hiányoznak a dallamok.

2011. dec. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nekem jedward összes száma a kedvencem, selena gomez-i love you like a love song(bocsi ha rosszul írom le) a rasmusnak is van jó zenéje =:D (mielőtt valaki leszól vki a korom miatt inkább kiírom 13/L)
2011. dec. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
ÁÁÁÁ a régi jó Metallica :) Imádom azt is... habár egy két száma van amit szeretek.. a leginkább a nothing else metterst... nem tudom miért. Am én a régebbi számokat rock, metal számokat nem annyira szeretem mint a mostaniakat. biztos a "MODERN" dolgok és a nevelésem tehet róla. Nem tudom mi lehet ennek oka. De szó mi szó a Metallica nagyon jó. És még van egy régebbi együttes, nem tudom mi a neve, egyik ismerősöm mutatta. nagyon bejött még az is. A régebbieket inkább csak itthon hallgatom, buszon, sétáláskor inkább a mostaniakat szeretem. :) KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT ^^ Még jöhetnek :)
2011. dec. 25. 23:34
 6/15 anonim ***** válasza:

Én egyetértek teljesen a Kedves 67%-os válaszolóval.


Most éppen a tv2-n megy egy szinfonikus koncert, azt hallgatom.Jó.

2011. dec. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hmm... szimfonikus zene.. az sem rossz... :)

klasszikusok közül valaki? Mozart, Beethoven? :)

2011. dec. 26. 02:06
 8/15 haggyámán ***** válasza:

Attack Attack, Like Moths to Flames, My Hero is Me, I Set My Friends On Fire, Burden of a Day, Avenged Sevenfold, The Devil Wears Prada, meg egyéb nyalánkságok.

De szeressem az alterrockot, meg a punkrockot, meg igazság szerint minden mást, kifejezett kedvencem nincs.

Az elején amit felsoroltam azok tetszhetnek Neked. :)

2011. dec. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő, köszönöm szépen :) Ígérem belehallgatok amiket írtál :) még mindig kíváncsi vagyok a többiek zenéire :) ^^
2011. dec. 26. 13:44
 10/15 anonim ***** válasza:
Heavy metal,hard rock, death metal,gótikus rock meg ilyenek:Dpl.:Marilyn Manson,Lordi,Avenged Sevenfold...
2011. dec. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!