Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg velem lenne a baj? :/

Tényleg velem lenne a baj? :/

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, és ahányszor teszek egy megjegyzést neten (pl GYIK, Facebook stb) kapok valami negatív "FEED BACK"et, hogy túl nagyra vagyok magammal, túl felnőtt akarok lenni pedig még csak gyerek vagyok. És tudom, hogy nem vagyok normális, de kb ugyna az vok neten mint élőben, csak a gond h eléggé anti szoc vagyok és nem tom megosztani úgy a gondolataimat ahogy akarom.

Akárhányszor teszek egy olyan megjegyzést, hogy ez így nem jó, teszek fel egy kérdést, mesélek vagy valami kapok legalább egy vissza jelzést, hogy állítsak magamon, mert ez így nem jó, mit képzelek magamról. De... tudom nem kéne foglalkoznom ezekkel, és ami azt illeti nem is szeretném ezeket az oldalakat elhagyni, mert hasznosak, de ha hagynám is a fenébe, és nem is néznék rá ezekre akkor is piszkálna a tudat, hogy miért nem látják be, hogy néha igazam van. Szóval tényleg ennyire borzalmas lennék, vagy nem biztos, hogy minden esetben velem van a baj? :I


2011. dec. 25. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem borzalmas vagy, hanem fiatal. Nem jöttél még rá ugyanis, hogy alig pár ember van, akinek a véleménye számít.

Szép lassan kialakul majd az értékrended (ha kialakul), és kis szerencsével ráeszmélsz, hogy nem kell és nem is lehet minden elvárásnak megfelelni. Nyugodt szívvel akkor nézel a tükörbe, ha önmagad értékei/elvárásai szerint élsz/cselekszel. Minden más csak a hiányzó önigazolás keresése a mások reakcióiban, pedig az esetek 99%-ában ez az, ami a legkevésbé számít.

2011. dec. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Antimod ***** válasza:

Én éppen kétszer annyi idős vagyok, mint te, és csak most kezdek rájönni arra, hogy az embereket nem lehet meggyőzni. Legfeljebb csak elindítani lehet őket az úton, hogy saját maguk meggyőződjenek valamiről, aminek az ellenkezőjét hitték korábban.

Itt sokan vannak olyanok, akik bemondják valakiről a "véleményüket", ami


1) a kutyát sem érdekel,

2) élőben hallgatnának, mint a sült hal,

3) általában saját magukra is vonatkozik.

2011. dec. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szerintem telepisd fel a World of Warcraft-ot!
2011. dec. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!