Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha tengerészgyalogos szeretnék...

Ha tengerészgyalogos szeretnék lenni akkor itt Magyarországon meddig kéne maradnom és mit kéne elvégeznem?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
magyarországnak nincs tengere
2011. dec. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy ne lenne.Még lovastengerészünk is volt :D
2011. dec. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Addig amíg megtanulsz jól angolul. Ha ez megvan, onnantól elolvashatod a neten az elvárásokat és feltételeket.

Nagyon jó erőnlétet kívánnak meg, pl. 3 mérföldet 18 perc alatt kell lefutnod és hasonlók, de ez csak az erőnléti fele, ezen kívül egyéb teszteken is meg kell felelned.


Persze ők is a fiatalabbakat látják szívesen, ahogy idehaza is megvan a maximális kor, ameddig a hadsereg szerződést köt veled mint szerződéses katonával.

2011. dec. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:D dén úgy gondolt,amh Mo.-n maradnék ameddig kötelező majd pl Amerikába v. Angliába kimennék tengerészgyalogosnak:)
2011. dec. 28. 08:37
 5/6 Katona895 válasza:
szerintem nem sok esély van rá h az USMC tagja legyél. már csak azért is mert állampolgárnak kell lenned azt meg nem nagyon tudod megszerezni... De sose lehet tudni:D Ha érdekelnek a kemény fizikai kihívások, akkor ha jól tudom elmész katonának ott elvégzed a Rohamlövész kiképzést és ha nagyon jól eltudod végezni és van katonai angol nyelvvizsgád akkor ki lehet menni továbbképzésre a Ranger ökhöz. De mindehez hatalmas elszántság, kitartás és akarat kell mert nem egy egyszerű dolog:D:D Jó felkészülést!
2012. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi katona895! a rohamlövészenen már igen gondolkoztam és az elszántság megvan
2012. jan. 24. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!