Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem válaszolnak itt a...

Edward Cullen ® kérdése:

Miért nem válaszolnak itt a komoly kérdésekre?

Figyelt kérdés
Amikor vki 1 bsz**ós, fsz**os, debil kérdést feltesz arra abban a másodpercben reagálnak. De 1 komoly kérdésre ált sose jön válasz. Látszik milyen degenerált a társadalom :S

2011. dec. 26. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk ha már a degenerált társadalomnál tartunk te is közéjük tartozol ilyen névvel (Edward Cullen ®)


de ki vele mi volt a kérdésed.

2011. dec. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kis fejcserés támadásod azt jelzi ,hogy sértett a megjegyzésem. Tehát te is közülük való vagy. Másodszor pedig hibás a következtetésed. Mert én azokat nevezem a kiírásomba a "degenerált társadalom" tagjainak. Akik az efféle lényegtelen, erkölcstelen és értelmetlen kérdések megválaszolásával töltik az idejüket feleslegesen. Egy olyan oldalon egyébként ami azért született ,hogy az emberek tudjanak egymásnak hasznos tanácsokat adni. Én egy szóval sem utaltam a név választáson alapuló besorolásra az általam említett csoportba. A felhasználó név választás egy szuvenír jog. Az alapján nem ítélek el senkit. Főleg ha hasznos választ ad. (Lehet keresgélni a helyesírási hibákat ha másba majd nem tudsz belekötni :) )
2011. dec. 26. 15:16
 3/6 anonim ***** válasza:

akkor végülis most bevágtad a durcát és nem áruld el a kérdésedet?

így nem is tudok segíteni rajtad.

2011. dec. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A segítőkészség értékelendő. Tessék ez lett volna a kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..
2011. dec. 26. 15:27
 5/6 anonim ***** válasza:

nem értem a problémád,szerintem mindegyik aki írt segíteni akart nem csak szórakozott.

ha tényleg nem tudod igazolni olyan módon amit elfogadnának akkor meg büntetnek ilyen egyszerű.

mivel nem tudod igazolni ezért meg foknak büntetni,hiába mondod azt hogy de te oda jársz meg nem sokára már lesz megint papírod.

tudod ilyenkor van az hogy azt bárki mondhatja.

nem sokszor fordul ilyen elő gondolom szóval hiába nem tetszik fizesd ki a rendes árat a jegyért,egyszer kibírod.

az élet nem igazságos ezt jegyezd meg

ha ezzel vigasztallak nekem pl olyan volt hogy 200kilométert utaztam pestre hogy le vizsgázzak,tanultam is rá meg minden aztán 2 kérdés helyett 3mat rontottam a 15ből és kész jöhettem haza,oda lett 30ezer forint.

gondolhatod milyen jó érzés volt.


amíg nincs meg a papírod vegyél teljes árú jegyet és kész, jobbat nem tudok.

2011. dec. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Tudom. Nem mondtam ,h szórakoztak. Akkor még nem érkezett válasz. De számos ilyen kérdés van. Van ami fél éves és megválaszolatlan maradt. Tudnék iskolalátogatásit szerezni ami bizonyítja ,h diák vagyok. De nem fogadják el. Inkább büntetnek. Csak diákot v ideiglenes diákot fogadnak. Majd meglátom mit tudok tenni. De kitalálhatnának ilyenkor 1 dokumentumot. Mondjuk amit a suli bescannelne és elküldene nekem. Legalább 1 utazásra. És máris megoldódna. Szerintem ennyire lehetnének rugalmasak. De jobban járnak ha a büntetnek v ha teljes árut veszek. Ez az érdekük. Minden arról szól ,h hogyan tudnak jobban lehúzni. A jogba is vannak merev törvények amik teljesen ellent mondanak a logikus gondolkodásnak. PL: ha egy ügyben van egy bizonyíték ami egyértelműen bizonyítja ,h ki követte el a gyilkosságot. De nem lehet figyelembe venni mert törvénytelenül szerezték meg. Ez az. Mindenki tudja ,h ki az elkövető mégis egy buta merev jogszabály miatt nem lehet elítélni. Ennél lehetnénk intelligensebbek és kevésbé. Így kevésbé lenne impotens a társadalom és igazságos lenne.
2011. dec. 26. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!