Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi esélye van manapság...

Mennyi esélye van manapság egy nyelvvizsgával rendelkező gazdaságinformatikusnak elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

2011. dec. 26. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Másodsorban a település, elsősorban a kapcsolataidtól függ. Gombokért vszleg sikerül 1-2 hónapon belül, normális pénzért normális helyre viszont szinte csak "hátszéllel", ismerősök, rokonok útján.
2011. dec. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2011. dec. 26. 14:17
 3/4 A kérdező kommentje:
Esetleg nem tudod véletlenül,hogy nagyjából,hogy van a munkaidejük?
2011. dec. 26. 14:20
 4/4 delusion ***** válasza:

Sokan jönnek, vagy jöttek azzal a dumával régen, h jajj, pár év, és informatikusokból dunát lehet majd rekeszteni. Hát nem. Tehetségesekből garantáltan nem. Sokak szerint a gazdinfósnak több esélye van elhelyezkedni a gazdasági plussza miatt, mint egy proginfósnak, én ezt azért nem venném készpénznek. De ha nem sok tehetséged van, még akkor is lesz munkád, nyugi (ha nagyon nincs tehetséged, meg nem annyira érdekel, akkor úgyse végzed el az egyetemet - mondjuk ezt te is tudod szerintem).


A kormány se véletlenül szeretne több informatikust látni az egyetemeken...én gazdinfós vagyok, nem áll(t) szándékomban ódákat zengeni a saját szakomról, de... ez a valóság. Ha a programozás, informatika a hobbid is egyben, és nem vagy hülyegyerek, akkor egy életre szóló megélhetési lehetőség...

2012. jan. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!