Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért küldtek ki a boltból?

Miért küldtek ki a boltból?

Figyelt kérdés

A történet így hangzik.

Egy unalmas szerdai napon kb.délután 2 óra tájában nézelődtem egy boltban.Egyszer csak láttam hogy egy no elájult.Nyomban odaszaladt hozzá vagy 6 vásárló,hát én gondoltam nézelődök tovább mert elegen vannak körülötte nem kellek még én is.Rá 1 percre odajött hozzám egy eladó és közli hogy hagyjam el a boltot.Én nagyon megijedtem és nem is kérdeztem meg hogy miért hanem azonnal kimentem.

(Sokan voltak a boltban akik nem látták ahogy elájult a no, őket mégsem küldték ki)

Szerintetek miért küldtek ki?Mert nem segítettem?Vagy mert túl fiatal vagyok hogy ezt lássam?Vagy azt hitték hogy lopok?Annyit gondolkoztam ezen.Szerintetek miért?:(

16/L


2011. dec. 26. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
jó kérdés. Talán meg kellett volna tőle kérdezned, hogy ugyan miért?
2011. dec. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jack Jonson ***** válasza:

Nem küldhet csak ugy ki,én megkérdeztem volna tőle mért,

amúgy meg én állcsúcson is vágtam volna.

2011. dec. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :).Hát igen utólag szerintem is meg kellett volna kérdeznem.

Ha van még ötletetek hogy miért küldtek ki kérlek írjatok.

Köszi :)

2011. dec. 26. 15:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet azt hitte az eladó, hogy összejátszotok.
2011. dec. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát, az fontos, hogy milyen hangnemben küldött ki téged? Lenéző, vagy kicsit ijedten-sietve ? Mert ha lenézően, akkor valószínű lehet, hogy valami rosszat feltételez, de ha sietve vagy ijedten, akkor inkább tartom valószínűnek, hogy ne lásd, mert ki tudja, talán meg is halhatott a nő. Szívroham, vagy bármi. Vagy egyszerűen sokan voltak a boltban és mentőt hívhattak, ilyenkor meg a kiskorúakat a legegyszerűbb "lerázni". Bunkóság tőlük, de sajnos így van
2011. dec. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát igazából utasító de nem bunkó hangnemben küldött ki az eladó

valahogy így:

Kérlek azonnal hagyd el az üzletet!

Igen én is ilyen okokra gondoltam (utolsó válaszoló)

Köszönöm a válaszokat sokat segítettek.

2011. dec. 26. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!