Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Blokk nélkül semmi esetre nem...

Blokk nélkül semmi esetre nem cserélnek vissza ruhadarabot?

Figyelt kérdés
Vettem az öcsémnek egy pólót karácsonyra, ami sajnos nagy lett. Viszont a blokkja eltűnt, pedig tegnap tisztán emlékszem, hogy még megvolt. Nem tudom, hogy azóta kidobta -e valaki de már mindent átforgattam és sehol sem találtam meg. :( Semmi esély nincs rá, hogy anélkül visszavegyék? Egy kisebb üzletben vettem ahol pólókat, bögréket, hűtőmágneseket ... stb gyártanak, nem ruhaüzletben.
2011. dec. 27. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg vissza vinni, mert lehet, hogy kedvesek lesznek. Bár szerintem nem veszik vissza, max kicserélik egy kisebbre.
2011. dec. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is cserélni szeretném. :) Mert a tesómnak nagyon tetszett csak ugye nagy ... Egy mérettel kisebb kellene.
2011. dec. 27. 17:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is kicserélik vidd vissza nyugodtan.
2011. dec. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!