Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valakinek olyan facebook...

Van valakinek olyan facebook hozzáférése (számlája, accountja, hívjátok bármiképp) amit már nem használ és szívesen odaadná ingyen?

Figyelt kérdés
Pet Society játékot játszom,és ahhoz kéne pótacc-nak,kiegészítő acc-nak...Nem baj az se,ha nem kezdted még el rajta ezt a játékot...de előny,ha igen,és főleg előny,ha magasabb szintű a peted...de nem követelmény...azt megoldom én
2011. dec. 27. 22:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Minnél többen írtok,annál jobb,szóval több-sok ilyen érdekelne...
2011. dec. 27. 22:25
 2/6 anonim ***** válasza:
És miért nem regisztrálsz te egyet?
2011. dec. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kicsit macerás lenne most,igazából egyszerübb lenne megkapni egyet,átírni a nevet kamura (pl.Luc Gizella,Gombóc Artur,Gizella Kázmér,stb.) meg pár adatot még esetleg átírni(de talán a név is elég lenne) és kezdeni vele amit effektíve akarok...
2011. dec. 27. 22:28
 4/6 anonim ***** válasza:

??? Miért is?

Node igazából mindegy...

2011. dec. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem az is jó,ha az illető azon az accounton,amit nem kíván használni,átírja kamura,és akkor én már eleve nem is látom az ő személyes adatait... mármint ha eleve úgy adja át az emailcímet(felhasználói név) és a jelszót,hogy át van írva minden kamura...
2011. dec. 27. 22:31
 6/6 A kérdező kommentje:
2. és 4.(feltételezem ugyanaz vagy) át akarod adni? vagy nem és csak érdeklődsz(csak kérdezem)...ha igen,akkor privátba várom az adatokat,ha akarod,te magad is kamusíthatod az accountodat,és akkor már én nem is látom az adataidat...ha anonym akarsz maradni...
2011. dec. 27. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!