Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány éves kortól és milyen...

Hány éves kortól és milyen nyári vagy akármilyen munkát végezhetek tanulás mellet? (14/F)

Figyelt kérdés
Nincs túl sok pénze a családnak, ezért zsebpénzem se nagyon van, de van elképzelésem mire költeném. Semmi módot nem látok arra hogy hol tudnék egy kicsit keresni. Ebben kérek segítséget. Tehát a kérdésem valójában hogy hogyan juthatok egy kis zsebpénzhez?. A válaszokat előre is köszönöm!
2011. dec. 28. 01:34
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
ismerős a dolog nekem sem volt sose zsebpénzem mindig melóznom kellett, de legálisan elöször 16évesen lehet úgytudom
2011. dec. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Háth úgy tudom hogy 16 éves kortól lehet rendesen dolgozni, mert akkor már nem vagy tanköteles sem, de szinte biztos vagyok benne, hogy nyárimunkát vagy diákmunkát ha úgy tetszik lehet hamarabb is.
2011. dec. 28. 02:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem 1. bejelentett melóm 16 évesen volt, előtte is volt 15évesen de nem volt hivatalos. pedig tankötelezettség 18 volt de diákmunkára 16tól lehetett jelentkezni. bár egyik munkám sem diákmunka volt hanem bekerültem valahova protekcióval ( voltam raktáros, gépkezelő, idegenvezető, tolmács,stb). azon kívül ha nincs semmi meló igyekszem úgy fenntartani magam hogy eladok dolgokat
2011. dec. 28. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, de nem szivesen várok még 2 évet :DDD a másik meg hogy nincs protekcióm sem, egyszerűen annyit kérdezek, hogy hova tudok ennyi idősen elmenni egy kis zsozsót keresni. Nem rendes, hivatalos, állandó munkahelyre gondolok, hanem egy kis alkalmi munkácskára amivel tényleg nem sok pénzt, de valamit tudok keresni. Nem eltartani akarom magam belőle, csak zsebpénznek.
2011. dec. 28. 02:32
 5/7 anonim ***** válasza:
15 évesen lehet szülői hozzájárulással.
2011. dec. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösszönöm.
2011. dec. 28. 23:11
 7/7 anonim ***** válasza:

tudtommmal 14 éves kórodtól lehet napsámosnak menni

stb..........

2011. dec. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!