Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet a füvet feltekerni?...

Hogy lehet a füvet feltekerni? (füvescigiben)

Figyelt kérdés
Eddig mindig készen kaptam persze csak kis időnte de most én vettem magamnak és nemtudom hogy kell megcsinálni,de selytem de azért szeretném biztosra tudni.
2011. dec. 29. 13:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%

Minek szennyezed a tested? Füvescigi? Vagy ennyire szomorú az élet. Mi a baj???


Amúgy fogalmam sincs.

2011. dec. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
a sejtem az pontos j. hány éves vagy?
2011. dec. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%

Nem sokáig akar élni, úgy néz ki. Elkábulni párszor, aztán mindennek vége. Eléggé a szenvedő módját választja a halálnak. :((


És hol sikerült vásárolnod? Lehet, hogy inkább jelentened kellene az illetékes szerveknél, nem! Szerencsétlen többi fiatalt is beetetik vele és ha nem jelented még te is hibásnak érezheted magad az ő "lassú halálukért". Szégyeld magad!

2011. dec. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
18.
2011. dec. 29. 15:12
 5/24 anonim ***** válasza:
butuska. :(
2011. dec. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
És hány évig akarsz élni? Tényleg ennyire rossz, hogy néhány jó pillanatért évekkel megrövidítsd magad? Majd aztán jön a többi "irula"-pirula. Tényleg sajnállak. Miért csinálod? Most komolyan?
2011. dec. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Megkérdezhetem, hogy milyen szakmád van? Dolgozol? vagy tanulsz?
2011. dec. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Istenem 1-2 füvezés nem a világ vége....Minden barátom csinálja és mégsincsenek lecsuszva.Meg rásem vagyok szokva ha nem akarom nem csinálom ez semmi..Amugy tanulok és a tanulmányi átlagom 5-ös és ez nem korlátoz.
2011. dec. 29. 15:26
 9/24 A kérdező kommentje:
A kérdésemre szeretnék választ kapni!Köszönöm!
2011. dec. 29. 15:29
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

Segíteni akartam neked, nem egy tiltott dologban segítkezni. Sajnálom. Nem segíthetek.

Keresd meg az élet értelmét. Tanulj informatikusnak és keress havi 4-5százezret és élj vígan a saját lakásodban. Vagy tanulj nyelvet és menj ki Angliába dolgozni (elég alapfokig is).


Nem lenne csúcs ha sokat keresnél és elutaznál és boldog családi életed lenne?


NE DOBD EL AZ ÉLETET MAGADTÓL!

2011. dec. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!