Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Berlin sokkal inkább multikult...

Berlin sokkal inkább multikulturális, mint Budapest?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy sok a török, de ez olyan, hogy Bp.-en meg sok a cigány.

Berlinben csak törökből van sok, vagy más népekből is?

Meg hogy sok a homoszexuális, diák, művészféle, stb.

Ez így van tényleg?


2011. dec. 29. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Berlin szerintem tényleg nagyon vegyes. ez föleg annak köszönhetö hogy óriási egyetem város. rengeteg tovább tanulási lehetöség van és ez vonza az összes népet.


BP-is az, és Bp-en is rengeteg külföldi van.

2011. dec. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én voltam Berlinben. Szerintem azt akarja jelenteni, hogy nem erőltetik azt hogy a "német"-től eltérő elemek elvegyüljenek vagy maradjanak észrevétlenek. A zsidó, a meleg meg a mindenféle underground dolgok nagyon látszódnak (pl tacheles berlin) aztán vannak a bevándorlók, törökök, arabok, algériaiak, stb, akik nagyjából egy helyen laknak, és erősen propagálják a szubkultúrájukat. Én május 1-én voltam Berlinben és akkor ott mindig zavargások vannak, mert ezek a csoportok ilyenkor összebalhéznak. Előzőleg szórólapon már beharangozzák, hogy kit akarnak kiirtani a többi csoport közül. Ebben az esetben konkrétan le kellett zárni egy városrészt, mert ezeknek a csoportoknak egymás melletti terekre adtak gyülekezési engedélyt, aztán mindenki nekiment mindenkinek, majd mindenki a rohamrendőröknek. Az egésznek az alapját valószínűleg tényleg az adja, hogy nagyon sok a fiatal. Például egy járművön általában több a fiatal, mint az öreg.
2011. dec. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy igen...
2012. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!