Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » öszevesztem a legjobb barátnöm...

öszevesztem a legjobb barátnömel aki elárult mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ezután bezséljek vele mégegyszer már nem tudom mit tegyek:?? aki kiváncsi a részletekre irjon! ugy fáj amit tett mit tegyek?
2011. dec. 29. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:

kor?

részletek?

2011. dec. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én 16 éves avygok ő pedig 12 , az a gond hogy edig nagyon jo barátnök voltunk ,de ő két másik vele egyel idösebb társaival barátkozot ,nem zavart csak akor már nem foglalkozot velem van egy iker testvére nem hasonlitanak kinézetre és én vele ezdtem barátkozni,majd inen onan visza halotam minden hülyeséget amire nem számitotam volna hogy nyomorék avgyok söt az iskolában is elterjeszt ilyeneket hogy nem menstruálok hasonlokat ma is bezsélgetem vel és nem tagadot semit pedig én nem is bezséltem ki le gyerekezet és le nagy képűzöt ügye együt táncolunk egy csapatba avgyik idén és ngayon rosz mikor 3man félre mennek és rolam susmorognak emrt mindegy egyes szot hallani,és ő szerint én vagyok a rosz mikor rámosolyogtam és flegmán nézet rámés mondta hogy bunko voltam de nem értem miért mit tegyek tanácstalan avgyok vannak a 8adikas osztályombol barátnöim de velük sajnos ritkán találkozom mert külön suliba mentünk pedig mamám mellet lakik 3 házal mit tegyek?
2011. dec. 29. 22:06
 3/6 A kérdező kommentje:
és velük sajnos csak fb-on tudom megbezsélni és olyan rosz
2011. dec. 29. 22:08
 4/6 A kérdező kommentje:
na válaszolsz,?
2011. dec. 29. 23:02
 5/6 anonim ***** válasza:

próbálj meg nagyobbakkal barátkozni, ő már kicsi hozzád,

vagy fogadd el a gyerekességeit

2011. dec. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csak a táncon látni mit beszél rólam idővel csak aba hagya nem?
2011. dec. 30. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!