Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen fényképezőgépet vegyek,...

Milyen fényképezőgépet vegyek, ha természet fotókat szeretnék készíteni?

Figyelt kérdés
Eddig csak telefonnal csináltam képeket, elég jók lettek ahhoz képest h mobillal készítettem, de most szeretnék gépet venni amivel tudnák jó képeket csinálni. Semmi ilyen suliba nem jártam. Azt mondják ha vkinek van hozzá érzéke akk menni fog. Milyen gépet ajánlanátok amivel kezdőként is boldogulnék és jó képeket is tudnék csinálni. És milyen áron?
2011. dec. 30. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Tükörreflexeset csakis.
2011. dec. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Típust is tudnál ajánlani? Mert ez így nagyon tág. Amúgy köszi a választ. :)
2011. dec. 30. 16:12
 3/3 anonim válasza:
Kezdetnek bármilyen belépőszintű tükrösgép megfelel (Canon vagy Nikon - azokhoz rengeteg kiegészítőt kapsz). Természetfotózáshoz mindenképp kell egy stabil állvány, illetve egy jó objektív. Kérdés, mit értesz természet alatt... ha állatokat szeretnél fotózni, akkor teleobjektív, ha rovarokat, akkor makró, ha tájat, akkor inkább széleslátószög. A helyedben inkább egy jó objektívre költenék, mint drága házra, bár az is meggondolandó, hogy mennyire bírja a strapát (eső, pára, stb). De elsőre talán nem vágsz bele ilyen komolyan :)
2012. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!