Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Be lehet állítani facebookon,...

Be lehet állítani facebookon, hogy az ismerőseim ne lássák h miket lájkoltam, vagy miket írtam bizonyos oldalakra?

Figyelt kérdés
pl.van egy rajongói oldal és ott szoktam lájkolni meg kommentelni.Nem igazán vagyok büszke arra h szeretem azt a bandát(azt se tudom beállítani h ne lássák h lájkoltam az oldalt:S).Mit tudnék tenni,hogy az ismerőseimnél ne jelenjen meg semmi velem kapcsolatos, ilyen jellegű történés? Tehát semmi olyan amit nem direkt a saját falamra teszek.
2011. dec. 30. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:

nem tudok róla, hogy ezt belehetne állítani.

Én úgy szoktam, hogy ha irok vaalkinek az üzifalára, akkor kitörlöm az falamról, hogy 'egy új bejegyzést irtam xy üzenőfalára.'


egyébként elárulod, hogy melyik az a banda? :) Ez az oldal amúgy is anonim.

2011. dec. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Egyébként én is úgy szoktam ahogy te,csak jó lenne vmi más megoldás,h egy pillanatig se látszódjon..

Amúgy az AnCafe az. Nem ciki,csak nem szeretem ha mindent tudnak rólam. Érdekes gondolkodásom van.. :D

2011. dec. 30. 18:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Utánanéztem ennek a zenekarnak. Szerintem semmi gáz nincs benne. Meg sokan nem is ismerik. Önmagunkat pedig sose kell szégyelni! :)
2011. dec. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!