Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az "internet reversi" játékról...

Az "internet reversi" játékról. Az ellenfélről lehet tudni, hogy milyen nyelvet beszél. Van ang, fr, héb, ném, dán, holl, orosz, tör, thai, kínai, jap, kor, szlovák, cseh, szlovén, horv, szerb, gör. Miért nincs se román, se bolgár nyelvű ellenfél?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
mer ők nem szeretik ezt a játékot
2011. dec. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szeretném, ha komoly választ kapnék.

Pontosítanám a kérdést. Az ellenfélről azt lehet tudni, hogy számítógépe mely nyelvterülethez tartozik. Ettől a gazdája lehet más nyelvű és nemzetiségű. Például Romániában sok magyar nyelvű magyar is él, és az ő számítógépüket románnak fogja az "internet reversi" tekinteni.

Ha a turisták elmennek Miamiba vagy Várnába hirtelen elmegy a kedvük a játéktól? Nem hiszem.

Szerintem valamilyen szervezeti vagy technológiai, esetleg politikai oka van ennek.

2011. dec. 31. 18:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

hello, és boldog új évet!:D

első vagyok.

lehet, hogy egyszerűen azokban az országokban nem vették meg a játék használati jogát az internetezésért felelő miniszterek (vagy ki a csudák:D), mert más van nekik helyette. amúgy tényleg nem tudom, mi lehet az ok.

2012. jan. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az operációs rendszerrel adják a játékot, ingyen.

Továbbá tilos lesz a játék egy külföldi turistának, ha Romániába vagy Bulgáriába megy? Vagy egy magyarnak, ha éppen Erdélyben jár? Nehéz ezt elhinni.

De úgy látom, biztosat senki nem tud.

(Nekem van egy gyanúm, de az a baj, hogy ez is csak feltételezés.)

2012. jan. 3. 00:12
 5/5 A kérdező kommentje:

Eszerint senki nem tudja, miért nincs az "internet reversi" használó között román vagy bolgár nyelvű. De van thai, kínai, francia, angol, svéd, szlovén, szerb, cseh, lengyel, szlovák, japán, német, horvát, spanyol, norvég, dán, holland, görög, török, orosz, portugál, olasz, finn, koreai nyelvű játékos.

(Gondolom, a portugál nyelvű lehet brazil, angolai vagy portugáliai, a spanyol spanyolországi, kubai vagy argentin, az angol lehet amerikai, brit, újzélandi stb.)

2012. júl. 2. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!