Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Telefonfülke érmekidobóját...

Telefonfülke érmekidobóját hogy/mivel kell kinyitni?

Figyelt kérdés
Már hetek óta ott telefonàlok de valaki eltömte. Minden alkalommal benyelte a pénzemet, gondolom másét is. Olyan hangja van mikor felnyitom mintha egy zacskó lenne benne. Mivel és milyen technikával tudom kiszedni? Az ujjam nem fér fel még az ajtó aljáig se
2012. jan. 1. 17:57
 1/7 anonim válasza:
Hát ezt sajnos nem tudom.
2012. jan. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Telefonfülkék bármilyen nemű megbuherálása szabálysértésnek minősül!


Ezért semmi esetre se próbáld ilyen módon visszaszerezni a pénzedet.


Én azt tanácsolom, hogy vedd fel a kapcsolatot a telefonfülke üzemeltetőjével és jelentsd be a kárt és a hiba jelenséget. (általában a telefonfülkén megtalálható az elérhetőségük)

2012. jan. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
próbáltam de pénzbe kerül. végülis nem rongálok hanem megjavítom a fülkét mert kiszedem a fóliát. sőt, azt is el tudom képzelni hogy a mátvosok voltak h némi plusz költséghez jussanak
2012. jan. 1. 19:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Gondolom, hogy a jóhiszeműség érdekében cselekszel.


Ha nem hozzáférhető vagy csak szerszámmal hozzáférhető a keletkezett hibajelenség (vagyis bele kell nyúlni a készülék belsejébe) akkor az önerőből történő hibaelhárítás is a buherálás kategóriába tartozik.

Másnéven rongálás.

2012. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De még mindig jobban jár a társaság mintha eltömnèm. Plusz a saját pénzem veszem ki. Nem a társaság rovására menne, még csak nem is befolyásolom a készülèk működèsèt,, sőt
2012. jan. 1. 22:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint a ha bérelsz egy kávé automatát melyet csak az üzemeltető tarthat karban.


Pl: Eldugul és csak a burkolat megbontásával lehet javítani.


Így még ha szak szerszámmal is van megbontva az eszköz.

Az idegen kezűség miatt kapásból ugrik a garancia és ki kell fizetni a keletkezett kárt.

Ennek az oka: felmerülhet az a tényállás, hogy a keletkezett kárt azzal idézték elő, hogy belenyúltak.


De visszatérve a kérdéshez.

A pénznyelő automaták fő eleme az érme vizsgáló.

Melyek a be dobot pénz ballisztikája állapítja határozza meg, hogy milyen érme lett bedobva.

Ez egy elég érzékeny műszer és drága is.

szóval azzal, hogy bármilyen eszközzel belenyúlsz a bedobó nyílásba, csak növeled az esélyét, hogy rongálod a készüléket.

2012. jan. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem fentről, hanem lentről kellene kiszednem azt a fóliát. hallom hogy egy zacskó van ott, de nem jön ki pedig próbáltam dróttal
2012. jan. 2. 00:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!