Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért érzem magam rosszul...

Miért érzem magam rosszul nálam gazdagabb emberek társaságában?

Figyelt kérdés
Feszélyez ha olyan emberek vannak körülöttem akik márkásabb ruhákban, vagy jobb kocsival járnak vagy drágább órákat hordanak.. miért nem tudok megelégedni és boldognak lenni azzal ami van? lány voltam
2012. jan. 1. 22:07
 1/3 A kérdező kommentje:
és hogyan lehet ezen változtatni?
2012. jan. 1. 22:14
 2/3 anonim ***** válasza:

Lány voltál? Most mi vagy? Na mindegy.

Ez hülyeség, csak te tudod elrendezni az agyadban. Csak értelmesen át kell gondolni, hogy attól, mert neked nincs márkás ruhád vagy menő kocsid, még nem vagy értéktelenebb. Sőt.. aki a külsőségekre ad, annak kevesebb van belül. :)

2012. jan. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én is így voltam vele nagyon sokáig. Egyszerűen frusztrált ha láttam egy szuper jó sportmotort, vagy egy jól öltözött családot. Ami pedig megváltoztatta nálam ezt az érzést az az volt, hogy elkezdtem kutatni mitől gazdagok a gazdagok, és azt találtam, hogy csak kevesen vannak akik tisztességtelenek. A nagy részük nagyon jó ember, keményen dolgozik, vagy sokat tanult és okosan dolgozik. De hidd el, hogy kivételes emberek ők, akik szívesen segítenek bárkinek, persze nem azon a módon hogy pénzt adnak nekik. Az nem működik hosszútávon. Tudom mert annyit kutattam hogy gazdag lettem, és én is ilyen vagyok.

Ami még okozhatja a zavarodat, hogy valójában benned is megvannak az adottságok, hogy gazdag legyél, nagyon gazdag, de ezt senki nem akarja elhitetni veled. Főleg Te magad nem hiszed el. Legbelül tudod hogy belőled csak egy van, különleges vagy, ezért jár neked is az ami másnak is. A kérdés az hogy érdemesnek tartod-e magad :)

2012. ápr. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!