Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook beállítások vissza...

Facebook beállítások vissza állítása?

Figyelt kérdés
Olyan gondom van hogy kb fél éve megváltozott a facebookon a beállítások és régen azt állítottam be hogy ne tudjanak írni az üzenőfalamra és a képeim alá ezt visszaakarom csinálni de hogyan? Az üzenőfalamra már tudnak írni azt megtaláltam az adatvédelmi beállításoknál de a képeim alá nem mert nem találom hogy azt hol kell.
2012. jan. 1. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem ha rámész a fénykép albumodra a beállításoknál van talán olyan, hogy privát... vagy valami ilyesmi. :/
2012. jan. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem is... úgy kell hogy adatlapodon rámész a fényképekre (NEM A PPROFIL KÉPEDRŐL!) aztán arra, hogy fényképek (kékkel van kiemelve a saját képek sávban) és ott a képek alatt :)
2012. jan. 2. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ott csak azt lehet beállítani ki láthassa a képeimet és az van ott hogy ismerősök de azt nem tudom beállítani hogy írhassanak alá nem tudom mi lehet a gond az üzenőfalamt sem úgy látják ahogy én csak az utolsó pár eseményt látják szóval amit most osztottam meg azt látják de amit pár hónapja azt már nem azt írja ki másoknak Nincs több megjeleníthető bejegyzés.
2012. jan. 2. 11:42
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért köszi hogy megpróbáltál segíteni:) ha van még ötleted várom
2012. jan. 2. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!