Miért van ez? :O

Figyelt kérdés
Vége a téli szünetnek és holnap iskola. Nincs kedvem menni ahogy senkinek se. De valamiért ha belegondolok hogy suli lesz holnap elkap egy fura érzés,nemtom miért.:| Szerintetek miért?
2012. jan. 2. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Velem is ez van!! Úgy érzem, hogy meghalok ha be kell mennem vagy nem tudom a téli szünet utána nagyon nincs kedvem! És elkezdek szomorkodni, hogy annyira vártam a szünetet és az ünnepeket és olyan rossz, hogy ilyen hamar vége tök jó volt téli szünet előtti utolsó nap hazajönni suliból, hogy végre téli szünet és készülődtünk az ünnepekre, bevásároltunk, sütöttünk, díszítettünk és nagyon hamar vége lett!:( Pedig annyira készültem rá!
2012. jan. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

13/L

2012. jan. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 elektromágnes válasza:
Nem kéne várni a szünetet mert minnél hamarabb jön annál hamarabb fejeződik be :)
2012. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát mikor nagyon hamar elment a karácsony nagyon nem vártam a szilvesztert mert nem akartam, hogy annak is vége legyen!
2012. jan. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Első : akkor nem vagyok egyedül de olyan sz@r érzéés :| egész nap tök fura voltam meg minden..Utolsó : de én mindig várom és várni is fogom a szüneteket:|:D
2012. jan. 2. 17:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Első és utolsó ugyan az voltam:) Én is nagyon vártam a szünetet és várni is fogom de a szilvesztert már nem vártam (nem azért mert nem szeretem vagy nem volt jó) azért mert már itt a téli szünet és az ünnepek vége! De annak most örülök, hogy január 4.-én szerdán megyek táncra beiratkoztam egy tök jó helyre ahol vannak ismerőseim is ez most kicsit felvidított de én is fura voltam egész nap! Egyszerűen nem tudom elmondani mit érzek mikor eszembe jut, hogy holnap reggel indulnom kell a suliba!
2012. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
és akkor jön a fura érzés*
2012. jan. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:)) Nekem apa azt mondta hogy sz@arjam le a sulit és csak arra gondoljak hogy hétvégén mehetek lovardába:D
2012. jan. 2. 17:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szerdán megyek táncra hétvégén meg lehet, hogy lovagolni! És jövő hét hétvégén pedig szülinapi bulim lesz ittalvós pizsibuli!
2012. jan. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!