Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ötleteket kérek miről beszélje...

Ötleteket kérek miről beszéljek azzal a fiúval a buszon aki nagyon tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Én egy 15 éves lány vagyok a fiú idősebb nálam olyan 2 évvel. Egy kicsit vissza húzódónak tűnik vagy csak a reggel nem tudom. Előre is köszi a választ.
2012. jan. 2. 18:31
 1/6 szemerey ***** válasza:

Reggel mindenki kómás.

Pl. arról hová megy :) Minden reggel látod?

2012. jan. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ülj le pont mellé mikor mentek a busszal, először kérdezd meg hogy leülhetsz-e mellé, utána fűzzél még hozzá valamit, és ezután szerintem el fog kezdődni egy beszélgetés.
2012. jan. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen minden reggel látom:)

és például arra gondoltam miután le ülök mellé meg kínálom rágóval vagy valami de utána miről beszéljek vele?

2012. jan. 2. 18:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Leülsz mellé.Megkérdezed melyik suliba jár.Te is elmondod.Megkérdezed hány órája van, te is elmondhatod.Ha esetleg látod hogy zenét hallgat, vagy ha buszon szól a zene akkor megkérdezheted milyen zenét szeret.:)Vagy esetleg ha tetszik valamelyik öltözéke megdicsérheted hogy jól néz ki.Kezdj el vele beszélni, majd jön magától.;)
2012. jan. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
mond meg neki hogy szereted vagy nem tudom
2012. jan. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kérdezdd meg hogy wowozik-e! ha igen kezdj el játszani te is és majd talán át megy hozzád hogy tanítson téged játszani. van néhány lány aki wowozik. ha nem wowozik akkor passz
2012. júl. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!