Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért hordanak férfi létükre...

Miért hordanak férfi létükre női ruhát a mai fiatalok? és miért tetszik a lányoknak az ilyen senkiházi szar?

Figyelt kérdés
Itt most a feszülős női nadrágra, rozsaszin pólóra magas szárú cipőre gondolok.
2012. jan. 3. 23:03
 1/6 anonim válasza:

mert néhány meleg divattervező azt mondta,hogy most ez a divat a birkák pedig követik.

és szép lassan ők is bemelegednek a rózsaszin ruhájukban.

2012. jan. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a magas szárú cipővel nem értem mi a gond. a női gatya és az élénkrózsaszín v mély kivágású póló viszont tényleg nevetséges egy "férfin". amúgy azért hordanak ilyeneket mert ezt látják mindenhol, a média ezt sugározza h ez a követendő példa és lassan már pár emberről azt sem lehet eldönteni hogy milyen nemű, vagy éppen csak minden 2. fiatalabb férfi "egyenb*zinak" néz ki
2012. jan. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazad van, nem tudom.:) Én 30 vagyok,de örülök,hogy az én tinédzser koromba nem volt ilyen hülye divat,mert biztos sokan követték volna.:/
2012. jan. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom de qva idegesítő...ha férfi akkor legyen férfi! Tök ßuzisak a mai "férfiak" (TISZTELET A KIVÉTELNEK!)

Én utálom a mai divatot, szívesebben élnék úgy 20-25 évvel ezelőtt.

14L

2012. jan. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mindegy, hogy b*zinak néz ki, amíg a csajok nagy része aláfekszik az ilyeneknek, addig nem lesz változás. És valahol nekik van igazuk, ha így lehet a legkönnyebben p*nához jutni.Olvastam, hogy közeledik az idő, amikor már nem lesz a klasszikus férfi meg nő, hanem összemosódik a két nem. Ennek az előjelei látszódnak mostanság.
2012. jan. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nenya válasza:

A csilli-villi-flitteres övet kihagytátok... :)

Amúgy a férjemmel (klasszikus hím), azzal szoktunk szórakozni a buszon-utcán, hogy próbáljuk kitalálni, hogy az adott személy fiú vagy lány...

Szerintem ez gáz...

2012. jan. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!