Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan aki egyátalán nem...

Van olyan aki egyátalán nem tud megtanulni táncolni?

Figyelt kérdés

Szerdán megyek életembe először táncórára (hip-hop) nem is attól félek, hogy hogy illeszkedjek be mert nagyon kedves lányok vannak ott, hanem attól, hogy nem fogok tudni táncolni! Imádom a táncot és úgy a ritmust is érzem de amit ők táncoltak nehéznek tűnt! Itthon is szoktam táncolni! Szerintetek fog menni félek, hogy nem és kiröhögnek! Ja és még annyi, hogy külsőre meg belsőre is sok mindent örököltem apukámtól és apukám nagyon rosszul táncol egyátalán nem tud attól még lehet, hogy én tudok? Meg merjem próbálni? Félek tőle de nagyon szeretném! És nem vagyok dagadt hanem inkább ilyen vékony táncalkat!

13/L


2012. jan. 5. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én apukám sem nagyon tud táncolni, és nagyon valószínű, hogy én sem tudok. Már sok táncot próbáltam( igaz, hogy video után, és soha nem voltam táncórán), egyik se jött be, mert nem érdekelt, és úgy gondoltam, hogy nekem nem fog menni, és ez volt a baj. Most a "bréjkdensz"-t próbálom, ami érdekes számomra és jól is megy. Szóval ne parázz, ha úgy foglalkozol vele,hogy érdekel és biztosan jó leszel, akkor az is lesz

Sok Szeremcsét!

16/F

2012. jan. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! Engem nagyon érdekel és nagyon szeretném imádom is! Hát remélem menni fog:)
2012. jan. 5. 18:37
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg ugye én 13 vagyok és beraktak a 16-17évesekhez mert azt mondták, hogy én oda való vagyok meg a nagyokhoz is jár egy 13éves lány meg ott vannak ismerőseim, barátnőim! De nagyon profik és soha nem táncoltam azt mondta a tanár, hogy meg tudom tanulni és menjek mert nagyon jó!
2012. jan. 5. 18:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb be tudsz majd illeszkedni, de előbb mint utóbb szerintem, főleg hogyha olyan kedvesek, mint ahogy leírtad. Aztán figyelni a tanárra:)
2012. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!