Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy 2éves vodafone előfizu...

Van egy 2éves vodafone előfizus hűségnyilatkozatom ami majd ebbe az évbe szeptemberbe jár le! De szeretnék most előfizura a T-Mobile-nál telót venni! és így ütközik a kettő vagy tudok igy is venni előfizura a T-Mobile-tól? Értelmes válaszokat kérek!

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 09:00
 1/3 Robi.88. ***** válasza:
ha nincs tartozasod egyik szolgaltatonal akkor nyugodtan vehetsz bárhol akar tobb elofizut is!
2012. jan. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még a decemberi számlám most kaptam meg. szóval amig azt nem fizettem akkor nemtudnék másikat ??? csak ha rendeztem? De am köszi a választ !!
2012. jan. 6. 10:13
 3/3 anonim ***** válasza:
nem számít,mobilszolgáltatóknál is van egy olyan feketelista mint a bankoknál,aki rossz ügyfél felkerül a listára és egyik bankba se kap hitelt ezáltal,ugyan ez van mobilszolgáltatóknál is,ha egyiknél van elmaradásod feltesznek és mind3 szolgáltató látja hogy rossz ügyfél vagy.
2012. jan. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!