Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van megható történeted?

Van megható történeted?

Figyelt kérdés
Olyan történetekre vagyok kiváncsi ami veled megtörtént!
2009. máj. 23. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
...
2009. máj. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Hmmm.. ez a helyzet nekem itt elég publikus, mindenki láthatja, de ha gondolod privibe írhatok regényt.. vagy nemtudom..

mindenesetre kiváncsi vagyok kii, és mit fog ide írni..

2009. máj. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ilyen mindenkinek van.....

nekem az anyukám volt kétszer is olyan beteg,hogy nagyon közel került a halálhoz.Lebénult az egyik lába egy fertőzés miatt,és azt a küzdelmet kellett végignézni.amit folytatott azért hogy megint járni tudjon.de nem adta fel,és sikerült!aztán hasnyálmirigy gyulladása lett,és hála istennek ebből is sikerült felépülnie.Ezek nagyon kemény évek voltak,egymás után csak a bajok jöttek szegényre....

2009. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
95%
Igen..az életem...de majd nem sokára látni is fogsz a tévében , mert zenélek is és majd egy filmet is fogok csinálni..
2009. máj. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Nekem az a legmeghatóbb történetem hogy : Van 2 fiú akik szinte ugyan olyanok bár nem egy osztályba járok velük.Mind a 2 srác nagyon helyes és az egyik odavan értem a másikat pedig meg kérdőjelezem ez ügyben...És az egyik fiú egyfolytába bevett közös beszélgetésbe a másik fiúhoz aki nekem nagyon tetszik és jó lenne vele összejönni,és végül az a fiú felvett msn-re ezen otthon annyira meghatódtam mert annyira szerettem volna ezt otthon már majdnem elkezdtem érte sírni.XD (hülyén hangzik de én ilyen vagyok) :D:D apró örömök az életben :) (Botond&Gergő)én meg Ramóna :D :)
2009. máj. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!