Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen rémálmaitok voltak? :D

Milyen rémálmaitok voltak? :D

Figyelt kérdés

Milyen rémálmotok volt már? :P


Nekem olyan, hogy kint voltam a papámmal meg a tesómmal egy temetőbe, hideg volt, sál rá volt tekerve a nyakamra meg a számra,(azért nem annyira, hogy megfulladjak) ott szépítgetett egy sírt egy öreg néni és bele esett O.o mondom mi a fa..

Odamentem, sír fölé hajoltam, és berántott maga után O.o ott ordítottam, de nem hallották, mert a nyakamra, számra volt tekerve a sál :D


Ti jöttök!


2012. jan. 7. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem mindegyik álmomban feltűnik ugyan az a nő. Van hogy beszél hozzám(általában nem szoktam emlékezni mit is mondott), szólongat,de van hogy nem monem mond semmit,csak néz.
2012. jan. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én mostanában szellemekkel szoktam álmodni, nincs bennünk semmi ijesztő ha elmondanám, de mindig nagyon félek benne. :/
2012. jan. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sokszor felfalok valakit álmomban. Van úgy ,hogy az eddigi barátnőimet, van úgy ,hogy anyukámat. Igen ,legtöbbször nők akiket felfalok. És a leggázabb ezekben a rémálmokban ,hogy közben érzem az ízüket és nem bírom abbahagyni a zabálást és mindeközben fel akarok ébredni. Nem tudom mit jelenthetnek ezek az álmok ,de betegesen felizgatnak.
2012. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszer azt álmodtam hogy egy kiscsaj beköltözött a falunkba. Volt nála láncfűrész. Amikor kint játszottam a kutyámmal akkor felébresztette a kutya a nőt. Kijött a beindított láncfűrésszel. Rengeteg ideig kergetett vele.Elbújtam egy gödörbe, és elment onnan. Másnap ahogy kinyitottam a kaput ugyanez történt csak akkor egy kukában bújtam el, mert nem volt más választásom. Hazamentem. Be mentem a lakásba és ott feküdt a lány az ágyamon. Megint ki akart nyírni. Gyorsan kimentem aztán megint bementem,utána kizártam a lányt. Másnap nézem a híreket és mondták hogy megölték azt a "láncfűrészest". Másnap kiderült hogy nem is ölték meg.Kopogott az ajtónkon és amikor kinyitottam a hajamnál fogva ráncigált át hozzá. Azt mondta hogy holnap nyír ki. Kitaláltam addig egy jó tervet. Gondoltam este ha elalszik egyszerűen megölöm a láncfűrésszel.De nem úgy sült el a dolog. Láttam egy idegen fiút. Mondta hogy ő most ölte meg, és meg akarja főzni. Rossz volt felébredni! :D
2012. aug. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!