Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség! Van köztetek valaki...

Segítség! Van köztetek valaki akit állandóan fizetési felszólítással bombáz az ingatlanbazár? Pedig állítólag ingyen lehet náluk ingatlant hirdetni. Nekem már ügyvédi felszólítást is küldtek. Szerintetek vegyem komolyan? Már 40ezret követelnek!

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el az üzlet szabályzatot.Vagy képet is töltöttél a hirdetéshez,esetleg más extrát vettél igénybe.
2012. jan. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem.Semmi extra szolgáltatást nem vettem igénybe.Ingyenes oldalukra töltöttem fel,fénykép nélkül.Egyébként úgy is hirdetik,hogy 2vagy3db fényképpel ingyenes.El is küldtem nekik a hirdetésük tartalmát ami fehéren feketén leírja INGYENES HIRDETÉS!De megindokolták miért kell fizetnem............
2012. jan. 8. 11:28
 3/5 anonim ***** válasza:

"De megindokolták miért kell fizetnem......"


Megoszthatnád velünk is,mit írtak..

2012. jan. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ők állítólag küldtek egy e.mailt miszerint 30 nap után fizetős lesz a hirdetés.Kértem,hogy vegyék le de csak akkor lehetséges ha rendeztem a számlát.Így hétről hétre emelkedik a büntetésem,úgy hogy minden e.mail még +500ft.De ha felmész a honlapjukra akkor láthatod,hogy a mai napig ingyen hirdetik magukat.ingtlanbazár.hu Szerinted?Egyébként tavaly valamikor az év végén volt róluk szó a fókuszban mert valakitől már 2 milliót!!követelnek.
2012. jan. 9. 13:34
 5/5 anonim válasza:
Azért ne keverd az ingatlanbazar.hu-t az ingatlanbazar.com-al, mert a végén még egy hitelrontási pert is kapsz a nyakadba. Az ingatlanbazar.hu korrekt, ingyenes szolgáltatást nyújt, míg a com egy csaló banda.
2012. jún. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!