Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Több lehetőséget kipróbáltam,...

Ujhelyi Cecília kérdése:

Több lehetőséget kipróbáltam, csináltam napokig, amikor fizetni kellett volna a cégnek, nem küldték a pénzt. Nagyon csalódott vagyok, hiába dolgoztam? Tudtok olyan munkát, ami fizet is? Küldjétek el nekem. Köszönöm.

Figyelt kérdés
Otthon végezhető internetes munkát keresek,ha tudtok olyant,ami fizet is küldjétek el!
2012. jan. 8. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint az otthon végezhető munkák mind átverősök. Talán a 2%-uk nem. Nem tudsz megpróbálni valami fizetősebbet? Talán jobban járnál!
2012. jan. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Interneten szerintem ami fizet az a póker. :) De ahhoz ügyesnek kell lenni és kell tőke is... na meg nagyot is lehet bukni.


Ha tudsz angolul akkor nézelődj külföldi internetes munkák között talán megbízhatóbbak és talán több köztük a valós munka.

2012. jan. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!