Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy ismerősöm, aki Xanaxot...

Van egy ismerősöm, aki Xanaxot kért, mondván, hogy a haverjának kellene. Félek, hogy saját célra használná fel. Amit adtam neki az 0,25 mg-os és 10db-ot tartalmaz. Ha bevenné az összeset és inna rá alkoholt, vagy fordítva akkor abból nagy baj lehet?

Figyelt kérdés
...
2012. jan. 8. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Én egyszer pár éve bevettem Xanaxot kb. 8-10 db-ot szesz nélkül. Előtte sosem vettem be. Frontint ettem néha, szóval már ismertem nyugtatót, de aki nem az szívhat a Xanax-szal. Ideges voltam és nyugtatni akartam magam. Számoltam a db-számokat és úgy vettem be. Direkt írtam, mert nem akartam, hogy túl sokat vegyek be. Számoltam papíron, de sajnos egyszer csak kikapcsoltam. Később mentő lett hozzám hívva. (Párom hívta.) Azt sem tudtam, hogy hol vagyok. Néhány napig kórházban voltam és utána 3-4 hétig nem dolgoztam, mert közlekedni sem tudtam, úgy szédelegtem.


Szóval szerintem szesszel, főleg úgy, hogy nem ismeri, végzetes is lehet. SOSE ADJ GYÓGYSZERT MÁSNAK, FŐLEG NE NYUGTATÓT MEG ILYENEKET!!! A végén te lehetsz a hibás! Szerintem most megvan az okod arra, hogy idegeskedj (és ezt nem bántásból mondom.) Sajnálom a helyzetet! Ez nem lesz jó!

2012. jan. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hozzátéve még annyit, hogy nem tudom, hogy hány mg-os volt a Xanax amit beszedtem (de én szesz nélkül is így jártam).
2012. jan. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tetris ***** válasza:
A Xanas 0,25 olyan kevéske nyugtatót tartalmaz, hogy még ha be is veszi az egész levéllel, akkor se lesz túl nagy gond, legfeljebb alszik majd egy nagyot. Azt viszont biztosan állíthatom, hogy rá alkoholt inni nem egészséges. Azért mentőt nem kell majd hívni hozzá,valszeg nem lesz komoly gond. De most tanulj ebből az esetből, és többet ne adj neki ilyet gyógyszert.Nem véletlen az, hogy orvossal kell feliratni az ilyesmit, és nem lehet csak úgy megvenni a patikában.
2012. jan. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor én nem tudom, (én vagy az első és második hozzászóló), hogy hány mg-os volt a szülőmé amit bevettem pár éve. Biztos erősebb.
2012. jan. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ahha.. ezek szerint akkor ebbe nem fog belehalni?
2012. jan. 8. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!