Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2012. dec.21-én tényleg eljön...

2012. dec.21-én tényleg eljön a világvége?

Figyelt kérdés
Mindenhol ezt mondják, és kezdek félni.
2012. jan. 8. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy

- a természetnek hiszel (akkor nem jön el)

- a Maya-knak hiszel (akkor eljön),

- ha a Bibliának, Istennek hiszel (Akkor nem jön el, illetve nem tudni, hogy mikor. Ilyenről a Biblia nem beszél.)


Miben hiszel? Nehéz így válaszolni, hogy nem tudni kinek akarsz hinni.

2012. jan. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem mindenhol mondják ezt. Aki Istenben hisz nem mondja és a Biblia elmondja, hogy miért nem kell félned. Inkább várni kell, hisz megszűnik minden ami rossz, és mindenki aki nem féli őt és nem keresi. Aki ismeri, az már nagyon várja az ítéletnapot, mert tudja nem a föld, csak azok pusztulnak el, akik nem cselekedték akaratát (hazugok, gyilkosok stb.)


Ha a Maya-k állításai szerinted eddig igazak voltak és bennük jobban hiszel, akkor van okod félni. De ők csak simán emberek és az emberek tévednek.


Ha a természetet hiszed csak, akkor előbb-utóbb elpusztul (ha nem hiszel Istenben, hisz ő azt ígérte, mindörökké megmarad). Sajnos a természet romlik és előbb utóbb segítség nélkül elpusztul, viszont nincs dátum.


Részemről nem hiszek a Mayaknak, mert az emberek tévednek és hazugok és minden ilyen. Te meg válassz magadnak a 3 körül. :)))) Ha jót választasz, nem lesz okod a félelemre.

2012. jan. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2000-be is mindenki félt mert sajnos embereknek hittek. Emlékszel??? Mindenki retteget amikor léptek át az új évbe. Csak azok nem féltek akik tudták, hogy mik Isten szándékai és azok, akiket nem érdekelt sem ember sem Isten.


Nem emlékszel, hogy milyen volt? Ne higyjél szerintem embereknek.

2012. jan. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nostredamusról hallottál? A jóslatairól a végidőre. Nagy részét a Bibliából vette.

Nézd meg: [link]

Jósolja, hogy mi lesz kétezres években.... Nézd meg azt is, hogy eltűnnek a betegségek. Amúgy a Biblia is ezt írja. Elpusztulnak a gonoszok és a betegségek is megszűnnek. Amúgy Nostredamus maga is elismerte, hogy a Bibliából vett részeket. Csak számokat nem találsz a Bibliában. Sokan azért félnek a végtől, mert ezek a jósok nem közlik, hogy mi az a lehetőség, ami által Isten megmenthet. Csak az alapdolgokat közlik.


Szóval egyszerű a kérdésre a válasz: döntsd el, kinek hiszel!

2012. jan. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyél inkább egy kis bauxit főzeléket amíg megteheted.
2012. jan. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bitil ***** válasza:
Ez hülyeség,ha itt lenne a ,,Nibiriu Minoris akkor rég látnánk,ennyire hülye te sem lehetsz!!!
2012. jan. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én Istenben hiszek, a Maya-k szerintem meg tévednek
2012. jan. 10. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!