Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy 2002-es ford fiestám...

Unimax kérdése:

Van egy 2002-es ford fiestám és át szeretném fényezni teljesen! Tudtok nekem segíteni, hogy mennyi festéket ill. lakot emészt fel a kaszni teljes átfújása? (motortérrel meg mindennel) És hol érdemes festéket venni? Tanácsok praktikák is jöhetnek.

Figyelt kérdés

2012. jan. 8. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Más színűre vagy ugyan olyanra mint volt?

Am egyszerűbb ha veszel egy másikat ha nem tetszik a színe mert rengetegbe kerülne és mindent ki kéne szerelni amit nehezen tudnának utánna olyanra visszaépíteni mint volt.

2012. jan. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Más színűre! Igazából össze lett törve az autó és így is úgyis sokba fog kerülni fényezés meg mindenképpen kell...

És a lakatolások miatt úgy is kikerül belőle minden.

2012. jan. 8. 15:32
 3/9 A kérdező kommentje:
És az autót sem szívesen cserélném le, mert rengeteg emlék meg minden köt hozzá! Ragaszkodom ehez az autóhoz és elhatároztam megcsinálom!
2012. jan. 8. 15:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha más színűre akkor a belteret is ki kell szerelni (kárpitok, stb...). Nagyon sokba fog kerülni és rengeteg munka lesz vele, papírokat is le kell cserélni a más szín miatt. Nemtudom vállalja -e egyátalán vki, szervízbe érdeklődtél már? De szerintem 1millió ft biztos lesz ha még javítani is kell.
2012. jan. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meg legyél körültekintő a szervíz kiválasztásánál mert elég trehányak aztán elhagynak pár alkatrészt és akk már biztos nem lesz olyan mint volt. Lesz vagy millió alkatrész amit ki kell szerelni, megjegyezni hol volt, stb...
2012. jan. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ettől féltem én is... (hogy sokba kerül)

arra gondoltam h a hely és a felszerelés és egy lakatos üzem adott nekünk, igaz h nem autókkal foglalkoznak de fém az fém...

fényezést meg gondoltuk mi csináljuk... nem tom h bevállaljuk e! ezért nem akartam szervizben érdeklődni mert tuti lebeszélnek én meg független tanácsot kérnék.

és ha mi csináljuk akkor az úgy lesz összerakva ahogy azt kell 1 apukám autószerelő (de nem lakatos) 2 időnk meg mint a tenger.

2012. jan. 8. 15:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha van időtök meg kedvetek hozzá akkor meg lehet próbálni, de nem garantált a siker. Van sok olyan alkatrész amit macerás leszerelni vagy esetleg eltörik közben, emiatt is sok időt vehet igénybe, meg érdemes mindent fényképezni, leírni hogy mi hol volt.

Amolyan hobbinak vagy időtöltésnek jó, de pénzügyileg biztos nem fogja megérni.

Az üres kasztnit meg el lehet vinni fényezőműhelybe, ott azért csak gyakorlottabbak, mert elég drága a festék, nem biztos hogy megéri gyakorolni is vele.

2012. jan. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindent!

Megfontoljuk!!

2012. jan. 8. 16:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Hello! Nem akarok hülyeséget mondani, de itt nálunk Észak M.o-on 15 000-ért csinálta a srác nekem a fél lökhárítót. (meghúzták vele a garázsajtót) szóval szerintem 30 000 Ft-tal lehet számolni elemenként. Akkor az kb 11 X 30 000 Ft, de ki tudja. Inkább érdeklődj valami olyan fényező műhelynél amit ajánlanak, mert szerintem nem olyan egyszerű az, mint amilyennek tűnik.
2012. jan. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!