Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szellem volt? Mit tegyünk...

Szellem volt? Mit tegyünk hogy elmenjen és békén hagyjon?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel nem rég idéztem szellemet.Azota látok valamien fehér izét,nem tudom kifejezni ho mi volt.Lehet ho szellem volt??Meg történt velünk több fura dolog is.(pl:frekvencia zavar a rádoinál,villany le-fel kapcsolodása magátol,ablak becsapodás,furcsa hangok)Lehet ho sikerült szellemet idétni??

Mit tegyünk ho leszáljon rolunk??Lécci segitsetek.


2009. máj. 24. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Én is szoktam látni a falon vakitó szinű(amilyen szinű a szoba)foltokat...ki lehet venni!!!

Csináld azt,hogy gyújts fehér gyertyát...és közben gondold és mondd hogy :mostmár elég volt,hagyj békén,menj innen!!!

Hagyj nyitva ablakot...és amikor már nem mozog annyira a láng a gyertyán,akkor elment!!De égesd tovább4

2009. máj. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
hoGY. léGYSZi segÍtsetek, azÓta, leszáLLjon, magátÓl, becsapÓdása rádiÓnál, kapcsolÓdása, stb. Bocsi, de ezt nem bírom elviselni. Ez egy hülyeség... ugyanmár... beképzeled magadnak, az ablak huzattól is becsapódhatott. frekvenciazavar: rosszul van beállítva. Szerintem menj egy pszichológushoz...
2009. máj. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Persze, hülyeség. Majd ha te is tapasztalsz ilyet, akkor majd máshogy beszélsz.

Régen mi is idéztünk szellemet, utána történtek furcsa dolgok, sőt a mai napig történnek.

De én nem foglalkozom vele, szerintem te is tegyél így. Állítólag minél többet foglalkozol a dologgal, annál több minden fog történni.

Nálunk olyasmit voltak, hogy pl. ágy felemelkedett (mármint az ágyneműtartója), majd lezuhant, az étel magától megmozdult a tányérban (viccesen hangzik, de igaz). Szekrényajtók ki-be csukódtak.

Sőt egyszer az apám halálának a napján azt álmodtam, hogy visszajött (pedig bevallom őszintén, megfeledkeztem erről a napról), én meg kérdeztem tőle, hogy hol voltál az elmúlt négy évben. Közben újra elkezdett haldokolni a kezemben. Reggel, mikor felébredtem, jött anyukám, hogy az új élettársa, aki azt sem tudta, hogy apu mikor halt meg, azt álmodta, hogy visszajött apu, és azt mondta neki, hogy hagyja el anyut, mert most már itt van.


De azért tegyük hozzá, nálad benne van a pakliban, hogy nem szellemek miatt vannak ezek a dolgok, hanem van racionális magyarázata.

2009. máj. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a pszichiátrián tudnak segíteni.
2009. máj. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha múltkor te írtál olyat hogy szellemet akarsz idézni és hogy jó ötlet e, akkor megérdemled hogy félsz. Ha meg nem te voltál az, akkor bocsánat!
2009. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
gratulálok, máskor így idézgessetek dilettáns (nem hozzá ért módon) szellemet! most nem fog leszállni magától rólatok. kis szerencsével ráadásul valami ártó szellemet idéztetek. kár, hogy előtte nem néztetek utána, hogyha nem hozzá értő idéz szellemet, az több kárt csinál mint hasznot... hívjatok ki a házhoz egy spiritisztát, majd ő elküldi SZAKSZERŰ módon.
2009. máj. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
El tudjátok űzni őket, ha nem felejtitek el bevenni a gyógyszert, amit felírtak nektek!
2009. máj. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Avalanche ***** válasza:
81%
Kissé felelőtlen dolog volt szerintem csak úgy szellemeket idézgetni, nemdebár? Amúgy ha nem ér téged semmi közvetlen sérelem emiatt, szerintem nyugodtan eltűrheted. Ha komoly a helyzett, keress fel egy szakembert. Szüleidnek (nem tudom, mennyi idős vagy, de ha velük élsz) feltűntek ezek a dolgok?
2009. máj. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is forduljatok hozzáértő személyhez és ne játszatok a szellemvilággal!!!!
2009. máj. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%

Velem is fordulak elő hasonlóbb, sőt durvább, egyértelmübb dolgok. Pedig nem hittem az ilyesmiben, nem nézek túl sok fantasyt, nincs káros szenvedélyem és az idegeim tökéletesen rendbe vannak. Amit több ember érzékel egyszerre, az nem lehet idegi alapon.

Ja, azt még hozzá kell tegyem, hogy én sosem idéztem meg a szellemeket és nem feltátlen elhugyt rokonok vették fel velem a kapcsoaltot, hanem akár idegen szellemek, vagy olyanok, akik eddig nem éltek testben. Lehetnek úgymond más lelkek, pl angyalok (nem szárnyakkal, és nem is viziók) volt olyan, hogy éjszaka, mikor még ébren voltam, egyedül voltam a szobámban, hirtelen hideget éreztem, aztán mnitha valaki lihegne a fülembe, belső hangot halottam, vag mnitha valaki motoszkálna a gondolataimban, villanásokat láttam csukott szemmel, meg oylan volt mnitha a szemhéjon keresztül is látnék, mikor másnál aludtam, akkor az itthoni függönyöm mnitája jelent meg a falon, csak lestem nagyokat, pedig kivülről nem szürödött be semmi fény. volt h arra ébredtem hogy rázkódik a testem, és az nem izomgörcs volt, néha lépteket hallok mellőlem, volt h arra ébredtem h tárva van az ablak, pedig be ovlt csukba este előtte,

néha érzem h mellém fekszik valaki, árad belőle a melegség ésm intha megölelne, vagy simogatna. De nincs mellettem senki.

Félek, de annyira meg szoktam iyledni, hogy se hang nem jön ki a torkomon, és megmoccani sem bírok.

Sokszor előfordult már velem. Unokatesóm isé lt át hasonlókat, pedig elég realista és 10 évvel idősebb nálam (33 éves)

nem tudom mik ezek, de valami van.

ha keresztbe teszed a kezed, és al ábaid ixbe rakod, összekulcsolod, mintha imádkoznál, szentelt vizet vagy fokhagymát ragsz magad köré, mait a boszik és vámpírok sem szeretnek, valamint tükröket le fordítod, és kiviszed a szobából, (ne legyen a falon)

mert a tükör az átjáró kapu.

És azt mondod erős vagyok, bátor vagyok, jó szándék van bennem, menjetek az utatokra akkor békén fognak hagyni. nem hinném h bántanának, másik dimenzióba vannak, ha látják h félsz, kakor el szoktak tűnni. Csak a démonok a gonosz szellemek és az elementálok.



23/L

2009. máj. 25. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!