Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék szemöldök piercinget...

Szeretnék szemöldök piercinget, de a szüleim tuta nélkül hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok! (És mielőtt kérdeznétek hogy minek 14 évesnek piercing) Szerintem ugyan olyan ha egy 14 évesnek van mintha egy 16 évesnek lenne, de javítsatok ki ha tévedek!
2012. jan. 8. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:

"de a szüleim tuta nélkül "

ha nekem lennél a gyerekem és 1 x csak haza térnél 1 ilyennel fogóval tépném ki :D értem ??? na mind1 nem ez a helyzet :D és mé nem akarod ,hogy tudjanak rolla ? am vigyél valakit aki idősebb és lánya lehetnél :D

én is így csináltam a nyelv piercinget 14 évesen , mondta a csávó hogy kell szülő odahívtam ismerősöm mert ott volt mondom itt van anyám :D

2012. jan. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagy fia :D de lehet van olyan hely is ahol le*zarják hogy hány éves vagy bemész megmondod , hogy Szeretnél szemöldök piercinget és várod a választ :) lehet azt mondja gyere
2012. jan. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
16 vagyok 14 évesen nekem köldökpiercingem lett, és most orr.. Szerintem az a legjobb ha megbeszéled a szüleiddel és mindent elmagyarázol nekik.. legkönnyebb ha a szülinapodra kéred mert akkor nem tudják elutasítani, ha megmondod hogy neked nem kell más csak ez.. Jah és én a helyedben először inkább megtanulnék írni és utána a külsőddel foglalkozni.
2012. jan. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy hónapja van titokban szemöldök piercingem. Féloldalas frufrum van, ha azt akarom, h ne lássák, odatűröm, ha azt akarom hogy lássák, egyszerűen elcsatolom, vagy eltűröm :)15/L
2012. ápr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!