Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha munkanélküli...

Mit csináljak ha munkanélküli vagyok? Hogyan töltsem el a napom hasznosan?

Figyelt kérdés

2012. jan. 9. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés,keress munkát,érdeklődj ott is,ahol épp nincs felvétel,tűzz ki apróbb célokat,vagy ha nem büdös a munka akkor menj valami alapítványhoz önkéntesnek,talán egy idő után még munkavállalóként is alkalmaznak ha elég sok fantáziát látnak benned.
2012. jan. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1,5 éve munkanélküli vagyok.. Elsősorban munkát keresek...

Letettem egy nyelvvizsgát, vezetni is elkezdtem tanulni, csak nincs munka nincs pénz, fel kellett függesztenem.

Nyár óta önkéntesként dolgozom, tapasztalatszerzésnek, kapcsolatszerzésnek jó, meg legalább nem mondják azt, hogy nem csinálok semmit.

Ha továbbra se lesz munkám, jó lenne tanulni még valamit, csak az is pénzbe kerül.

2012. jan. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én aktívan angolozok, elkezdtem a svéd nyelvet is, az önkéntességen is gondolkoztam persze, munkát napi szinten keresek persze, személyesen és interneten is.
2012. jan. 9. 10:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Tornázok, meditálok, sétálok, segítek az embereknek, olvasok, filmeket nézek, beszélgetek a barátommal és azokkal, akiknek segítek. (Magán lelkisegélyt alapítottam virtuálisan.) És szarok a világra.
2012. jan. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!