Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 20leszek 2hónap múlva de a...

20leszek 2hónap múlva de a héten kiszeretnék suliból iratkozni, és így a TB támogatásom egyből megszűnik vagy csak később?!

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:

nem, nem egyből elvileg, de hogy mikor azt nem tudom..Nekem úgy volt, hogy májusban végeztem és a diákom érvényessége után még 45 nap türelmi idő volt vagy mi.

Pl ha egyetemen vagy, lehet ott is így van..Ez után sajnos nem könnyű utánanézni, én is kutattam rendesen..

De én kérelmeztem az önkormányzatnál munkanélküliként a tb támogatást. Egy évre megkaptam, de még a támogatott időn belül lett munkám juppi :)

Mivel volt egy műtétem november közepén és kicsit paráztam, hogy mégis csak okt 31-ig lesz fizetve a tb-m és nem dec 15 így kérvényeztem.

2012. jan. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszike!! Hát én holnap mek kiiratkozni suliból,és szerdán meg mek egy kisebb műtétre aztán azért érdekelt hogy mennyi idő után szüntetik meg. rem kapok valamennyi napot még hogy nem szüntetik meg. a diákim meg ideiglenes és az meg majd februárba jár le!
2012. jan. 16. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!