Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek izgulás ellen? HELP

Mit tegyek izgulás ellen? HELP

Figyelt kérdés
Olvasóversenyem lesz, és nem tudom miért, de az osztálynál is izgulok már...Valami módon le tudnék nyugodni?(Muszáj a szemébe nézni a zsűrinek..!)
2012. jan. 9. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél egy forró fürdő előző este, pihenj, hallgass megnyugtató zenét, ne arra koncentrálj, hogy nemsoká a szemükbe kell nézni. :)


Ha meg ott vagy, gondold azt, hogy nincsenek ott, te magadban olvasol a magad örömére. :) Vagy keress egy szimpatikus arcot, akitől biztonságban érzed magad. :)


Sok sikert a versenyhez! ;)

2012. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hallgass valami kemény rockzenét, attól megnyugszol! Sőt még talán bátorságot is ad!
2012. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Igen ma az osztály előtt is felolvastam, és a tanár azt mondta hogy hadarok, de azért hadartam, mert nem kaptam levegőőt.:D :S
2012. jan. 10. 14:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor olvass lassabban, szépen és hangsúlyozz, akkor te leszel a befutó! ;) Pár lépés és helyben vagy... :D ^^
2012. jan. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma volt a verseny, nem lettem helyezett, de viszont egyáltalán nem izgultam, sztem azért, mert a zsűrit ismertem.:))
2012. jan. 12. 18:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát azért gratulálok a részvételhez! ;)

Legközelebb már nem izgulsz annyira! :) Amúgy ha mész még ilyen versenyre, edzheted magad! :) Valamelyik családtagodnak, barátodnak rendszeresen olvashatsz fel :)


Elmúlik az izgulásod és jót tesz a technikádnak is. :)

2012. jan. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!