Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol érdemes Budapesten gázpisz...

Hol érdemes Budapesten gázpisztolyt venni és milyet (Bővebben lent)?

Figyelt kérdés

20ezer ft-ot szánok rá, és még azt se tudtam eldönteni hogy forgótáras vagy automatát. Tűzijátékra is használnám majd, de szerintem itt inkább az ár a döntő. Ti milyen típust vennétek ennyiért ami megbízható?


Köszönöm!



2012. jan. 9. 19:30
 1/4 dirtboy ***** válasza:

gunbox ba vegyél

20ezer elég kevéske,azért forgót nem kapsz de még meg bízható öntöltőt sem főleg hogy most drágulás lett.

25 ért ajánlom neked a zoraki 914et,nekem is az van csak nekem a 914A.

vagy esetleg használtan vehetsz,pár hónapos vagy ha szerencséd van pár napos fegyvert.

erre a gázpisztoly adás-vétel fórumot ajánlom nézegetésre.

2012. jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:
ja hogy ne rontsam gvass1 boltjának hírét ezért hozzá teszem nem csak a gunboxban lett drágulás hanem országosan mindenütt.
2012. jan. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pesti Gunboxban én 20ért vettem Keserű Vipert, forgótárast. De csak feketében van nekik... De szerintem inkább gyűjts még, aztán vegyél egy Röhm-öt. Ha meg önvédelemre, akkor forgósat, ha meg szórakozásra, akkor inkább öntöltő.
2012. jan. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dkov06 válasza:
Fogo feleds el kevés fér a tárba meg az inkább lakás védelemre gumi lövedékel zaraki914 az jó azt vegyél GUNBOX nál 26900ft ez jó ár 14tárba és tartalék tárat vegyél hozzá ha lehet kapni.
2015. máj. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!